Ducati Tour 2011 – Seriál testovacích dnů opět startuje

Značka Ducati nabízí unikátní motocykly odlišné od jiných značek a proto klademe velký důraz na umožnění jejich vyzkoušení všem zájemcům. Vloni odstartoval pilotní ročník projektu Ducati Tour – seriálu testovacích dnů v běžném provozu. Během osmi celodenních akcí pořádaných společností Moto Italia s.r.o. a vybranými autorizovanými dealery na šesti různých místech ČR se uskutečnilo více než 600 zkušebních jízd. Značný zájem o vyzkoušení některého z osmi typů předváděcích motocyklů Ducati ze strany motoristické veřejnosti vedl k rozhodnutí uspořádat Ducati Tour 2011.

Ducati Tour 2011 – Seriál testovacích dnů opět startuje
Ducati Tour 2011 odstartuje v sobotu 16. dubna ve středočeském Milíně, pokračovat bude v Ostravě, v Brně, v Táboře, následovat bude tradiční Ducati Den na okruhu v Mostě, dále se testovací motocykly přesunou do Děčína a celá Ducati Tour 2011 bude ukončena 17. června testovacím dnem v Českých Budějovicích. Přehled termínů a míst konání je následující:

16. dubna – Milín u Příbrami
22.- 23. dubna - Ostrava
30. dubna – 1. května - Brno
13. – 14. května – Ostrava
20. května – Tábor
25. května – DUCATI DEN – Automotodrom Most
4. června – Děčín
18. června – České Budějovice
Připravena bude kompletní modelová řada 2011 – Monster 796, Monster 1100 Evo (od května), 848 Evo, 1198, Streetfighter, Hypermotard 1100, Multistrada 1200 i novinka letošní sezony – velmi pozitivně hodnocený Diavel. Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Testovací dny bude podporovat speciálně upravený Ducati kamion, ve kterém bude prezentována kolekce oblečení Ducati 2011 s možností zvýhodněného nákupu pro účastníky testovacích jízd. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.
Zveme všechny zájemce o vyzkoušení některého z letošních modelů Ducati na testovací dny Ducati Tour 2011!
 
Moto Italia s.r.o.
Olbrachtova 1
140 00 Praha 4
www.ducati-czech.cz
www.ducatishop.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist