Ducati Monster Tour 14-15.6.

Při příležitosti první dodávky modelů Ducati Monster 696 do prodejní sítě továrna Ducati oznámila zahájení prezentační akce Ducati Monster Tour, v rámci které budou mít zájemci možnost si tento motocykl vyzkoušet během víkendových show. Ve dnech 14. a 15. června tedy vyražte na Výstavišti v Holešovicích před Průmyslovým palácem, vždy od 10 do 18 hodin.

Ducati Monster Tour 14-15.6.

Kapitoly článku

Celá tour začíná pro Itálii v Borgo Panigale, pro zbytek Evropy v Barceloně a bude pokračovat celkem v dalších třinácti velkých evropských městech. Jedním z těchto měst bude i Praha, takže 14 a 15. června se můžete těšit na zajímavou akci. Celá akce se uskuteční na Výstavišti v Holešovicích před Průmyslovým palácem, vždy od 10 do 18 hodin.

Kromě motorek si budete moci prohlédnout také prezentaci vozů Alfa Romeo s nabídkou zkušebních jízd. Na své si přijdou i milovníci módního oblečení – společnost PUMA představí novou sportlifestylovou kolekci oblečení, obuvi a doplňků PUMA Ducati, nebude chybět ani doprovodný program v podobě soutěží o věcné ceny, diváci budou moci zhlédnout bmx exhibici Kamila Feifera, několikanásobného mistra ČR v bmx, s jeho Monkey Crew nebo ohodnotit umění Mirka Lisého, který předvede kaskadérskou show na motocyklu Ducati Monster 695. Po celou dobu akce bude svými roztančenými „beaty” provázet DJ M-Sonic, o občerstvení se postarají „profíci” ze Zanzibar Praha. V neděli si můžete sednout do simulátoru nárazů Generali.
Pro tento podnik byly připraveny dva kamiony s návěsem o celkové délce 14 m s třemi úrovněmi. Jeden je určen pro Itálii, druhý postupně navštíví evropská cílová města. Kromě salonku pro jezdce zde najdete i prezentaci nové kolekce 2008 značkového vybavení Ducati. Pražská zastávka je o to cennější, že Praha byla do trasy prezentace zařazena jako jediné město z bývalé „Východní Evropy“.
Náplní víkendové akce budou předváděcí jízdy v běžném provozu na motocyklech Ducati Monster 696 a doprovodný program. Předváděcí jízdy budou organizovány jako skupinové, vedené dvěma instruktory. V každé skupině bude maximálně 8 účastníků a dva instruktoři. Jedna jízda bude dlouhá cca 25 minut a skupina během ní projede předem vyznačený okruh vytyčený v běžném provozu. Účastníci jízdy se nesmí od skupiny vzdálit. Jakékoli nerespektování pokynů pořadatele bude důvodem k vyloučení z akce. Motocykly jsou havarijně pojištěny, v případě vzniku škody během předváděcí jízdy nebude po účastníkovi, který ji způsobil, požadována náhrada. Toto neplatí v případě, že se prokáže, že tento účastník požil před jízdou alkohol. Předváděcích jízd se mohou zájemci zůčastnit při splnění těchto podmínek:
- věk minimálně 21 let
- občanský průkaz a řidičský průkaz sk.A bez omezení kW
- podepsané prohlášení jezdce, že se akce účastní na vlastní riziko (dostupné na místě)

Na jízdy se lze zapsat na českém webu Ducati pomocí internetového zápisového systému nebo přímo na místě (v případě volné kapacity). Každý účastník předváděcí jízdy musí mít kompletní vybavení - přilba, bunda a kalhoty s chrániči, rukavice. Doporučujeme přinést si vlastní vybavení, v omezeném počtu bude možnost si jej zdarma vypůjčit i na místě. Pro motocykly je zajištěna možnost parkování přímo v areálu výstaviště - vjezd branou u hlavního vchodu před Průmyslovým palácem. Pořadatel si vyhrazuje právo na vyloučení osob pod vlivem alkoholu. Registrace na jízdy a kontrola internetových rezervací začne na místě v registračním stanu vždy v 9:00 hodin.

POKRAČOVAT V DALŠÍ KAPITOLE

Kapitoly článku

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist