Pozvánka pro české motorkáře do kvalifikace BMW Motorrad GS Trophy 2012

Kvalifikace pro Střední a Východní Evropu se bude konat na konci srpna v Polsku.

Pozvánka pro české motorkáře do kvalifikace BMW Motorrad GS Trophy 2012
Je nám ctí, že můžeme české majitele BMW GS pozvat, aby se přihlásili do kvalifikace BMW Motorrad GS Trophy 2012 pro Střední a Východní Evropu, která se bude konat v Polsku, Drawski Pomorskie, od 24. do 26. srpna 2012. Akce je příležitostí zúčastnit se skvělé párty BMW GS Trophy CEEU a užít si dva nabité dny plné jízd a zábavy.

Soutěžící budou jezdit na svých vlastních strojích GS a zúčastní se spousty off-roadových a silničních etap. Celý víkend je jednoduše o spoustě atrakcí, fantastické atmosféře, koncertech s živými kapelami a zábavě od soumraku do úsvitu.
Kvalifikačního závodu GS Trophy se mohou zúčastnit jak začátečníci, tak zkušení jezdci. Tato celovíkendová párty je totiž zaměřena na zábavu, offroadové jízdy a praktické a navigační testy na úžasných silnicích Západního Pomoří. Při této akci nejde ani tak o závodění, ale o spíš zážitky, týmovou spolupráci, mentální a fyzické schopnosti a v neposlední řadě samozřejmě také o jezdecké dovednostní.
V průběhu víkendu se budou konat eliminační kola a v neděli 26. srpna se pojede finále. V něm budou moci finalisté před porotou a diváky ukázat své dovednosti na strojích F 800 GS, které poskytne organizátor. Tři vítězové pak budou tvořit postupující tým pod názvem Team CEEU. Organizaci celého závodu i porotce bude zajišťovat BMW Motorrad Poland.

Do závodu se mohou přihlásit pouze amatérští jezdci. Podrobnější informace o registraci najdete na www.gstrophy.pl/en (v angličtině).

Mezinárodní finále BMW Motorrad GS Trophy 2012

Tři vítězové závodu GS Trophy CEEU se zúčastní Mezinárodního finále GS Trophy, ve kterém nastoupí proti týmům z různých zemí. Finále potrvá deset dní a pojede se na konci listopadu na trase dlouhé 2 000 km v Jižní Americe. Týmy se zde utkají nejen s náročným terénem a úžasnou krajinou Latinské Ameriky, ale i s nejlepšími jezdci z celého světa.
Tento jedinečný off-roadový závod se pojede na strojích F 800 GS, bude se skládat ze speciálních etap, včetně R 1200 GS a novinkou roku 2012 G 650 GS Sertão, které si od účastníků budou vyžadovat nejen ty dovednosti a nasazení, které prokáží na polské kvalifikaci, ale ještě mnohem, mnohem víc.


Historie BMW Motorrad GS Trophy

První závod BMW Motorrad GS Trophy se konal v roce 2008. Pět týmů jelo na trase z Itálie do Tunisu a zpět. Finále GS Trophy 2010 se odehrálo v kouzelné přírodě Jižní Afriky. A nyní nás čeká třetí ročník této mezinárodní akce, která se koná každé dva roky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist