Nové modely BMW řady GS a Moto Guzzi V7 Classic

První zprávy se pomalu potvrzují, v Miláně se ukáží hned tři nová géesa od BMW. Model BMW F800GS už byl očekáván před rokem, pak ale bavorský výrobce rozvoj slibné dvouválcové řady pozastavil a soustředil se na boxery a malé jednoválce.

Nové modely BMW řady GS a Moto Guzzi V7 Classic

Na snímku se na nás dívá úplně nový motocykl, který kromě motoru v ničem nevychází ze stávající řady F800 s modely S a ST. Mnohem větší návaznost se dá vysledovat s velkým GS - trubkový příhradový rám, sedlo v enduro stylu a samozřejmě charakteristický zoban nad předním blatníkem. BMW F800GS zatím na první fotce vypadá slibně, na další informace musíme počkat až na úterý 13:30, kdy v pavilonu 18 začíná tiskovka BMW.Další nové GS bude také řada F, ovšem BMW F650GS. S osmistovkou bude sdílet rám a základní siluetu, shodně vypadá také sedlo a další díly. A kupodivu také dvouválcový motor s odlišnými specifikacemi.


Objevily se také snímky inovovaného BMW R1200GS, ovšem do jaké míry byl tento model vylepšen, to asi zjistíme až na výstavě.A jako poslední zde máme první fotky nového BMW G450X.Vedle již avizovaného Stelvia předvedou italové nový retro model Moto Guzii V7 Classic - krásná klasika s liniemi, které nikdy nevyjdou z módy. Tento univerzální stroj volně inspirovaný historickým modelem V7 Sport bude vybaven motorem 750. I to je dobrá zpráva, která naznačuje, že výrobce počítá s růstem i menších objemů, které až dosud zastupovala pouze malá Breva a Nevada 750.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist