globalmoto_unor
2. ročník Prague Harley Days představí „elektrického harleye“

Praha letos opět zažije konec léta ve stylu silných strojů a zábavy pro celou rodinu. Na 4. a 5. září je naplánován 2. ročník Prague Harley Days. Letos míří Prague Harley Days ještě výše - workshop se severoamerickou legendou Russelem Mitchellem, spanilá jízda historickým centrem nebo účast Karen Davidson, vnučky zakladatele značky – to je jen několik hitů letošního top eventu konce léta.

Pátek ve znamení Dark Custom a legendy Russela Mitchella

Program 2. ročníku Prague Harley Days je nabitý po oba dva dny. Pátek 4. září se ponese ve znamení boření mýtů. Představí se totiž řada Dark Custom, která boří bariéry a předsudky o lidech, kteří jezdí na harleyích. Čisté, jednoduché linie v kombinaci s černou a stylovými doplňky. Harley-Davidson a speciálně řada Dark Custom již dávno nejsou těžkopádné stroje, ale hbité a sexy motocykly, které budí náležitý rozruch.

V pátečním programu nebude chybět ani severoamerická legenda Russel Mitchell, který se přestavbami motocyklů zabývá více než 10 let. Jeho customy se vyznačují čistými liniemi a jedinečným provedením. Russel Mitchell povede několik workshopů na téma přestaveb Harley-Davidson. Vrcholem večera pak bude mistrovský zápas v thajském boxu Muay Thai.

Sobotní spanilá jízda a účast vnučky zakladatele Karen Davidson

Sobota 5. září bude na Prague Harley Days spojena s VIP hostem - vnučkou zakladatele značky Karen Davidson, která pro Harley-Davidson stále pracuje a vytváří fashion kolekce. Karen přiletí na Prague Harley Days, speciálně proto, aby se zúčastnila spanilé jízdy historickou Prahou.

Pořadatelé chtějí na Prague Harley Days 2015 živě představit elektrický model H-D. „Alternativní pohony jsou jednoznačně tématem, ale až Harley-Davidson se svým „elektrickým“ motocyklem opravdu zaujal a rozvířil stojaté vody benzinu,“ říká Martin Heřmanský, Country manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.2. ročník Prague Harley Days se tak ponese ve znamení zpřístupnění motorkářského stylu široké veřejnosti a boření mýtů napříč společností.

Více informací o Prague Harley Days lze najít na: www.pragueharleydays.cz.

Informace o redaktorovi

TZ - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (2x):TOPlist