yamaha_cerven
Daniela Feglarová na tandemu s Vláďou: Mám ráda, když se s lidmi bavím upřímně a bez přetvářky

Při pátku tu máme nový rozhovor, ve kterém nám Danča Feglarová prozradí, jaké je to prodávat nové motorky a co všechno práce prodejce motorek, obnáší nebo s čím se v rámci profese setkává. Většina z nás to zná hlavně z té druhé stránky, tak si pojďme poslechnout povídání, kde se dozvíme víc a to nejen o prodeji motorek, ale také o tom, jak Danča na motorkách závodí a co ji ve světě jedné stopy baví nejvíc.

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Nestává se tak často, že by si člověk šel koupit novou motorku a je jasné, že když k tomu dojde, jsou to veliké emoce a dá se říct, že okamžiky, na které se nezapomíná. To platí hlavně pro stranu kupujícího. Seriál rozhovorů Na tandemu s Vláďou prozradí, jak to je z pohledu prodejce a co všechno tato profese obnáší. Pozvání přijala sympatická Danča Feglarová, která se rozpovídala nejen o své profesi prodejce motorek, ale také o tom, co pro ni mašiny v životě znamenají, jak se k nim dostala a co ji baví nejvíc.

Náš tip

Stahujte nezkrácený rozhovor v mp3: feglarova.mp3

Ráda totiž jezdí motokros a bez závodění si život nedovede představit. Jak zaznělo, její parketou je motokros, ale párkrát se nechala ukecat také do endura a podle toho co říká, nikdy na své  závodění nezapomene, podobně jako traťáci, kteří se těšili na každý průjezd „sprosté blondýny“. Tenhle bezprostřední rozhovor opravdu stojí za to a doporučujeme si poslechnout kompletní nezkrácenou verzi ve formátu mp3.

O čem se mluvilo:

  • Jaké to je prodávat nové motorky
  • O výběru motocyklu a nasměrování zákazníka
  • Jak se k motorkám Danča dostala
  • O závodění, motokrosu a enduru
  • Co se ji v motorkářském světě líbí a co moc ne

Informace o redaktorovi

Vláďa Novotný - (Odebírat články autora)
Honza Fuka - (Odebírat články autora)

Autoři článku obdrželi prémie 5 Kč od 1 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (2x):TOPlist