Ritmo Sereno Guzzi Ambassador

Stavitel motocyklů, Ritmo Sereno, představil v Japonsku svůj nejnovější kousek: Ambassador je speciální závodní retro-bike, jehož základy jsou samozřejmě u mašin Moto Guzzi.

Ritmo Sereno Guzzi Ambassador
Ortodoxním fanouškům staveb a tuningů motocyklů nebude jméno Ritmo Sereno neznámé a pro ty, co by se chtěli do budoucna lépe orientovat - Japonec Ritmo Sereno je velmi uznávaný stavitel motocyklů z Tokia. Jeho nejnovější stavba nese jméno Ambassador.
Moto Guzzi Ambassador je jasným café-racerem v tom pravém slova smyslu. Základem stavby je nový kolíbkový rám od firmy Razzle-Dazzle, kompletně přepracovaná maska, nově tvarovaná nádrž a silně modifikovaná záď motocyklu. Prostor pro světlomet zabralo závodní číslo, které je i u dvojice postraních zadních tlumičů. Otázkou zůstává, zda je číslice 46 náhodně vybraná nebo nám snad stavitel Ritmo Sereno chtěl naznačit, komu fandí v MotoGP?
Pod motocyklem je nový kýl, který chrání výfukové svody. Ty přecházejí do dvojice postranních koncovek s laděnými tlumiči, ze kterých se po nastartování line krásný, bublavý, dvouválcový zvuk. Na krovce za sedlem jsou ručně napsaná jména všech, kteří se podíleli na tvorbě tohoto krasavce.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.28
Známkováno: 18x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist