husqvarna_naked
Operation Octane: soutěž přestaveb od dealerů Victory zahajuje hlasování

Harley-Davidson má svou Battle of the Kings, podobnou soutěž vyhlásila mezi svými dealery loni také Yamaha pod názvem Dealer Built, a teď se k nim přidává další značka. Victory svůj projekt nazvala Operation Octane, a pro její dealery to znamená jasné zadání: navrhnout a vyrobit co nejlepší přestavbu stejnojmenného modelu.

Přestože zadání bylo pro všechny stejné, mezi soutěžními přestavbami nenajdete dva podobné exponáty. Každý z 26 dealerů se k výzvě postavil po svém, a nejnovější model z produkce značky Victory tak ukázal svůj potenciál k dalším úpravám. Skladba je skutečně pestrá, a zastoupeny jsou nejrůznější styly od street-fighteru přes flat-track, scrambler, café-racer až po dragster. Jeden z úpravců se dokonce nechal inspirovat designem amerických závodních aut Nascar.

O tom, která z přihlášených přestaveb se nejvíc povedla, rozhodne hlasování veřejnosti. To probíhá na této internetové stránce, kde najdete více fotografií včetně detailů a krátkého popisu. Oceněny budou dvě přestavby z USA a dvě ze zbytku světa. Naše země v soutěži Operation Octane žádného reprezentanta nemá, ale pár zajímavých kousků z Evropy mezi soutěžními exponáty uvidíte.

 

Informace o redaktorovi

Petr Poduška - (Odebírat články autora)
Press - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (12x):
Motokatalog.czTOPlist