yamaha_mt09
Scooter Style 2015

Nový průvodce stylovým světem skútrů představuje všechny letošní modely na českém trhu. Navíc se seznámíte s inspirativními lidmi v jedné stopě, dozvíte se, jak jezdit úspěšně ve dvou, co si vzít na sebe a s sebou, jak vozit nejrůznější věci a proč se na skútru nemusí řadit. A také uvidíte znovuzrození legendárního Prasete!

Propadli jste skútrům, nebo se k tomu teprve schyluje? Rádi tuto vaši vášeň podpoříme. Uvědomujeme si, že skútr se stává i u nás fenoménem městské dopravy, ale pro spoustu lidí nejen dopravním prostředkem, ale také zábavou a součástí životního stylu. Proto jsme se snažili do Scooter Style zahrnout všechno, co by mohlo skútraře zaujmout a pobavit.
Scooter Style 2015 přináší zasvěcené informace o 130 modelech na českém trhu. Najdete tu všechny kategorie skútrů: malé, velké sportovní, retro, městské, cestovní i tříkolky. Nechybí samozřejmě novinky sezóny 2015. Ke každému skútru pak dostanete nejen popis, ale také technické informace a cenu tak, abyste si mohli pohodlně vybírat svého příštího miláčka. Stejně jako v loňském prvním vydání, ani tentokrát nechybí přehledné označení skútrů, na které vám stačí řidičský průkaz skupiny B.
Scooter Style nabízí i praktický přehled doplňků pro jízdu, od oblečení přes přilby až po navigaci či zavazadla a také se zaměříme na design a možnosti individualizace. V neposlední řadě vám představíme několik zajímavých uživatelů skútrů a jejich vztah k nim. Dokonce budeme pomocí skútrů malovat obraz. Podíváme se do historie a postavíme skútr proti autu. Doufáme, že se budete v tomto světě jedné stopy dobře bavit.
Důležitou součástí ježdění nejen na skútru je provoz a pohyb v něm. Proto jsme se opět spojili s odborníky z oddělení BESIP Ministerstva dopravy a připravili pro vás přehledné upozornění na potencionální nebezpečné situace a varianty jejich případného řešení. Vždyť vrátit se bez úhony domů je základním parametrem spokojeného skútraře.
________________________________________
Scooter Style koupíte v běžné prodejní síti za cenu 89 Kč, nebo také elektronicky za 59 Kč na www.floowie.com, www.publero.com a v aplikacích Motohouse, které můžete do svých zařízení stáhnout na Google Play nebo iTunes (hledej Motohouse v aplikacích).

Náhled katalogu Scooter Style najdete ZDE.

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (3x):TOPlist