yamaha_demo_tour
Motohouse představuje interaktivní eKatalog pro iOS

Moderní technologie a doba jde nezadržitelně vpřed. Kluci z redakce časopisu Motohouse pro vás jako první připravili interaktivní digitalizovanou podobu Katalogu Motorek 2014 pro platformu iOS a vy ji už v těchto dnech můžete najít na App Store po vyťukání klíčového slova Motohouse

Časopis Motohouse byl před deseti lety v Česku průkopníkem zábavnýho čtení o motorkách, před čtyřmi lety jsme jako první časák rozjeli skutečně funkční web a utvořili živou facebookovou komunitu a teď, v roce 2014, jsme se rozhodli vydat se ještě dál. Ke klasickému prohlížení časopisu a katalogů na portálech Floowie.com a Publero.com tak přidáváme něco opravdu speciálního.
Startujeme publikaci zcela nové digitální aplikace, která vám pomocí moderních technologií přiblíží krásu nejnovějších motocyklů v těch neostřejších detailech. Díky elektronickému katalogu motorek si vyberete svoji vysněnou motorku, porovnáte volitelné barevné kombinace, zaposloucháte se do jejího hutného zvuku nebo se potěšíte akčním videem. Samozřejmě nechybí ani aktuální ceník modelů, které v našem katalogu najdete.
Aby bylo vybírání co nejjednodušší, připravili jsme technické srovnání mezi nejbližší konkurencí a díky našemu slovníku už nikdy nebudete ztraceni v odborných termínech. To ale zdaleka není všechno. Zavedeme vás do světa fantastických konceptů, ukážeme vám nejdražší motorky světa a představíme i stručnou historii motocyklových značek.
Katalog je plně interaktivní a obsahuje multimediální prvky v té nejvyšší možné kvalitě, kterou ty chytré věcičky od Applu umí (viz video manuál). Vydejte se tedy na cestu do nádherného světa motocyklů – díky katalogu Motohouse 2014 ho máte na dosah ruky. Vezměte do ruky svůj iPad, vyťukejte na App Storu klíčové slovo Motohouse a aplikaci si do svého tabletu stáhněte – podmínky a cenu najdete v prokliku.
Uvidíte, že budete nadšení její funkčností a uživatelskou příjemností. Aplikaci jsme vyvinuli s firmou Forsage-Team, což je grafické studio, které působí na trhu více než deset let. Zaměřuje se zejména na podlinkové aktivity, v posledních dvou letech hlavně na digitální publikování.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (4x):TOPlist