yamaha_demo_tour
Easyriders Březen – Duben

Představení jarního dvojčísla časopisu Easyriders.

Bike expo

Podíváme se na motocyklové show do italské Padovy a Verony. Václav Vávra z VAV-Tuning si odvezl za třetí místo letenku do Daytony. V této chvíli si užívají atmosféru největšího srazu světa. Jak uspějí v soutěži, Vás budeme informovat v dalším čísle.


Hardcore day

Německého stavitele Marcuse Walze asi není třeba představovat. Přinášíme reportáž z lednové Open Day v jeho dílně.

TIP! Petr Janda

Jeden z vůbec nejlepších rozhovorů, které jsme v časopise měli. Děkujeme Petře, že sis udělal čas a exkluzivně pro náš časopis řekl, co jinde ještě nezaznělo. Vy si tento rozhovor určitě nenechte ujít!


Indian

Veteránem tohoto čísla je bezesporu tento úžasný Indian z roku 1926. Servírujeme ho i s originál fotografií z dobového deskového fotoaparátu.TIP! Harley-Davidson - novinky pro rok 2009

Jaký Softail bude ten pravý? Co nového v řadě Sportsterů? Nebo Vás zajímají cestovní motocykly? Charakteristika nových modelů, změny u jednotlivých typů a mnoho rad, které jen tak jinde nenajdete, se dozvíte právě z tohoto článku.


Loner

Po neustálých dotazech, kdy budeme mít v Easy taky něco jinýho než Harleye, je tu podařená přestavba Kawasaki VN 800. Lahůdka, která může zamotat hlavu nejednomu majiteli sériovky. Nechte se inspirovat! A vy ortodoxní Harleyáři, buďte v klidu.

Road King

Prvotřídní přestavba obyčejného Road Kinga. Vše vzniklo z jediného katalogu od evropské firmy Custom Chrome.

TIP! Rod & Custom

Jestli Vás dostávají tyto stroje stejně jako nás v redakci, tak se máte na co těšit. Začínáme pěkně od začátku a brousíme do let padesátých. Tímto článkem Vám servírujeme začátky Hot Rodů aneb Jak to vlastně všechno začalo.


Elefantentreffen

Reportáž z tohoto výjimečného zimního srazu.

Biker Movies

Tentokrát jsme se podívali na další kultovní záležitost, Motorcycle gang, 1957
A samozřejmě spoustu kvalitních motocyklů, dalšího zajímavého čtení a krásných žen.
Přejeme příjemné počtení The Easy
Virtuální časopis si můžete prolistovat na našich stránkách www.easyriders.cz
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (1x):TOPlist