hsq_cervenec_enduro
Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2019

Na konci prosince přicházejí tradičně Vánoce a s nimi, tedy spíš před nimi, neméně tradičně i náš Katalog - letos jde již o sedmý ročník. Co v něm najdete? Jako vždy přehled jednostopých, ale i dvoustopých strojů (takže nejen motorky a skútry, ale i čtyřkolky), které se u nás budou prodávat v roce 2019. Od produkce menších výrobců po nabídku motocyklových gigantů, od evergreenů po horké novinky, od maloobjemových skútříků a motorek po superbikové rakety.

I pro rok 2019 je Motorbike Katalog rozdělen do několika sekcí (například Supersport a superbike, Naked, Adventure atd.) a i tentokrát naleznete u každého stroje nejen jeho stručnou charakteristiku, ale i základní technická data – celkem jde o více než 700 modelů z celého světa.
Co dál? Snad už jen to, že přáním celého našeho týmu je, aby se vám Katalog líbil a aby vám zpříjemnil nejen nadcházející svátky a dlouhé zimní večery, ale i celý následující rok.

 

Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2019 vychází ve čtvrtek 20. prosince 2018.
Plná, nijak neomezená verze Katalogu, je k dispozici samozřejmě i v elektronické podobě a to na:
https://www.alza.cz/media/motorbike-d2171674.htm?o=1 nebo http://www.floowie.com/cs/vyhledavani/?search=motorbike&where=text

Tištěné předplatné je možné objednat prostřednictvím e-mailu: send@send.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike a ani Katalog.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz.
Najdete nás i na Instagramu – @motorbikemagazin

Cena: 149,- Kč

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist