yamaha_tenere_duben
Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2017

Máme tu konec roku a s ním tradičně přichází i Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek, tentokrát pro rok 2017. Co v něm najdete? No, jako obvykle ucelený přehled o tom, co se bude v roce 2017 na českém trhu prodávat, tedy jaké motorky, skútry či čtyřkolky si budete moci pořídit.

Jde o více než sedm stovek modelů napříč všemi kategoriemi, samozřejmě včetně všech žhavých novinek, se kterými jednotlivé značky vyrazily do boje s konkurencí. Abyste v tom neměli guláš, je Katalog řazen do několika sekcí: Supersport a superbike, Naked, Custom a classic, Tourer a sportourer, Adventure, Enduro, cross a motard, Skútry, Quad (čtyřkolky jsou navíc rozděleny do částí Junior, Sport, Work a Side by side).

U každého stroje najdete i podrobnou technickou tabulku a názor redaktorů Motorbike, tedy buď náš dojem z testování konkrétní mašiny, nebo prognózu (pokud se jedná o novinku). Katalog pro vás totiž nepřipravil nikdo imaginární, ale naopak právě testrideři Motorbike, čili lidé, kteří pro časopis testují motorky, skútry a čtyřkolky po celý rok, většina z nich už několikátou sezónu. Lidé, pro které jsou mašiny vášní, kteří si bez nich svůj život asi už ani nedovedou představit a které můžete během roku potkat ať už někde na silnici, na srazu nebo na závodech. Ostatně, kdo jiný by měl motorku (nebo čtyřkolku) posoudit, než ten, kdo na ní jezdil, že. Protože to není přeci jen o tom, kolik která váží, kolik má koní, jak moc je nacpaná elektronikou a jak rychle jede (to vyčtete z reklamního letáku), ale hlavně o tom, kolik nám umí dát radosti, zábavy a jak jsme z ní nadšení. A právě to nadšení (případně zklamání) jsme se snažili dostat do textů Katalogu – jestli a jak se nám to povedlo, už musíte posoudit vy.

Doufáme, že se vám Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2017 bude líbit a že v něm najdete inspiraci!

Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2017 vychází v pondělí 19. prosince 2016.
Plná, nijak neomezená verze Katalogu je samozřejmě i v elektronické formě na https://alza.cz nebo http://www.floowie.com/cs/Floowie.cz.

Tištěné předplatné jak Katalogu, tak samozřejmě i časopisu je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz

Cena: 149,- Kč

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (3x):TOPlist