globalmoto_unor
Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2016

Každý rok zažíváme na podzim lehce schizofrenní situaci. Na straně jedné se těšíme na podzimní světové výstavy, například Intermot nebo EICMA, protože jsou zde představovány novinky pro příští sezónu, na straně druhé je nám jasné, že jen co se z těchto výstav vrátíme, sedneme ke kompům a budeme datlovat jako zběsilí, abychom stihli dát dohromady Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek pro příští sezónu.

Takže zatím, co normální člověk koncem listopadu přemýšlí o tom, co komu koupí k Vánocům (a co od koho dostane, jestli zase bačkory s žebříkem nebo nějakou jinou nesmírně potřebnou věc), my se prohrabáváme tiskovými materiály, sháníme fotky a technická data, abychom vám katalog stihli dát takříkajíc „pod stromeček“. Záběr je to vždycky, ovšem letos to bylo ještě o něco hektičtější, protože EICMA se konala o cca čtrnáct dní později, než bývá zvykem, takže času na práci bylo mnohem méně. A to jsme si ještě vymysleli, že rozšíříme technické tabulky...

Ale jo, nakonec to vyšlo a tak teď před sebou máte další Motorbike Katalog, tentokrát s letopočtem 2016. Dalo by se říct, že se jedná už o tradiční záležitost, Katalog vydáváme letos po čtvrté a v současné době jde o jediný ucelený přehled o tom, co se bude v roce 2016 na českém trhu prodávat, ať už se to týká motorek, skútrů nebo čtyřkolek – celkem je zde víc než sedm stovek strojů, samozřejmě včetně všech novinek.

Jako vždy je seřazen podle sekcí (Supersport a superbike, Naked a classic, Tourer a sportourer, Adventure, Enduro, Cross a motard, Skútry, Quad) takže v něm najde každý to své, ať už prohání sportovní silniční motorku, lítá po motokrosové trati nebo ho nejvíc baví svět chopperů či cruiserů. Prostě pro každého je tu něco, a pokud si podle něj vyberete svého příštího ocelového oře, anebo budete mít alespoň o čem snít, budeme rádi.

Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2016 vychází v pondělí 21. prosince 2015.
Plná, nijak neomezená verze Katalogu je samozřejmě i v elektronické formě na https://cs.publero.com/Publero.cz a http://www.floowie.com/cs/Floowie.cz.

Tištěné předplatné jak Katalogu, tak samozřejmě i časopisu je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz

Cena: 149,- Kč

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (5x):TOPlist