ktm_unor
Motorbike Katalog 2015

Motorky, skútry, čtyřkolky – přes 700 modelů všech kategorií, veškeré novinky pro rok 2015, sekce Rarity a koncepty, technické tabulky, 180 stran, cena 149 Kč. Tak by se dal stručně charakterizovat Motorbike Katalog 2015, který nám právě dorazil z tiskárny a který je od pondělí 22. 12. 2014 k dostání v trafikách, na benzínkách atd. atd., prostě všude tam, kde se dá koupit časopis Motorbike.

A co v něm najdete? No samozřejmě stroje, které se u nás budou příští rok prodávat, rozdělené do několika kategorií – Supersport a superbike, Naked a classic, Tourer a sport tourer, Adventure, Custom, Enduro, cross a motard, Skútry a Čtyřkolky (čtyřkolky jsme rozdělili ještě do sekcí Junior, Sport, Side x Side a Work). Prostě tak, aby si v našem Katalogu našel každý to své.
Co dál? Krom základní charakteristiky každého konkrétního modelu, včetně technických údajů, jsme nevynechali ani naše zkušenosti s ním, případně jsme doplnili prognózu, pokud se jedná o novinku. A že těch novinek je pro příští rok požehnaně...
Nechybí ani obsáhlá sekce Rarity a koncepty, tedy přehled toho, co revolučního se v současné době děje ve světě motocyklů.
Takže ať už plánujete na příští sezónu nový stroj, anebo prostě jen máte rádi motorky nebo čtyřkolky a chcete se orientovat v tom, co je ve světě rychlých kol nového, doufáme, že vám náš Katalog pomůže. A hlavně že se vám bude líbit!
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (6x):TOPlist