yamaha_mt09
Motorbike 8/2013

Prázdniny se přehouply do druhé poloviny, sirény si povinně první středu v měsíci srpnu zavřískaly a je tu další číslo Motorbike. A jako vždy v něm najdete to, co zrovna hýbe světem motocyklů.

Testy
Tříválců v současnosti moc nenajdete, a tak je vždy svátek, když se nám stroj s tímto motorem dostane do rukou. A pokud jde o sportovní náčiní, tím lépe – takže Triumph Daytona 675 jsme si nemohli nechat ujít a Pajinex ho (jak je u něj zvykem) otestoval s veškerou pečlivostí.
Suzuki Hayabusa – pro někoho autobus, pro někoho láska na celý život a pro všechny legenda. A pokud se na ní projedete, pochopíte, proč tomu tak je.
Do ringu srovnávacího testu jsme proti sobě postavili dvě Italky: Aprilii Caponord 1200 a Ducati Multistradu 1200. Výsledkem je potvrzení úsloví, že když dva dělají totéž, není to totéž...
Honda reinkarnovala populární Monkey modelem MSX 125. Nové technologie, nový kabát – jaká je tahle novinka ale ve skutečnosti? Má šanci být stejně populární jako předchůdce?
Další novinkou, tentokrát z jiného soudku, je ultimativní hardtail Cleveland Heist. Nás zaujal už na jarní výstavě a teď jsme měli možnost ho jako první redakce vyzkoušet – a stálo to za to!
Stopětadvacítkové skútry dnes prožívají boom, díky změně v legislativě. A tak je samozřejmé, že se všichni výrobci snaží v tomto segmentu nezaspat. Nezaspal ani Peugeot a jeho příspěvek k tématu se jmenuje CityStar 125.
A něco pro ty, kteří mají rádi čtyři kola (ovšem nejen pro ně). Gladiator představil novinku Z8...a když už jsme měli možnost ji vyzkoušet, přibrali jsme i starší model, tedy Z6. A můžeme prozradit, že ač preferujeme hlavně jednostopé stroje, z těchto autíček jsme byli nadšeni.
V Techmánii se dozvíte něco o zavazadlech, ať už na choppera, enduro, naked bike či sportovní motorku, v historii se věnujeme tříválcům (jak jinak) a sport? No samozřejmě vše od RoadRacingu přes MotoGP a WSBK a speedway až po „bláto“.
K tomu se dozvíte, jak bylo na srazu BMW v Ga - Pa, co nového si pro nás připravili výrobci doplňků, oblečení atd. atd., prostě vše, co se aktuálně kolem motorek děje nebo bude dít. Co dodat? Nic, snad jen to, že doufáme, že se vám i srpnové číslo Motorbike bude líbit!
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (2x):TOPlist