yamaha_demo_tour
Motorbike 7 / 2016

První prázdninový Motorbike jsme pojednali víceméně „cestovně“, takže v něm najdete víc reportáží z různých akcí, než je tomu u nás obvyklé. Ale samozřejmě jsme nijak neošidili ani testy a sport. Ostatně, posuďte sami.

Testy

Suzuki SV 650 MY 2016
Málokterá motorka byla tak populární, jako právě eSVéčko. Začátečníka nevyděsila, zkušeného jezdce nenudila. Povedlo se Suzuki navázat s novým modelem na tradici? Na to se pokusíme odpovědět v testu s názvem „Návrat ke kořenům“.

BMW K 1600 GT vs. Yamaha FJR 1300 AE
Dva cestovní stroje, dvě vlajkové lodi dvou značek. Která z nich je lepší? A je vůbec některá z nich lepší než ta druhá? To se dozvíte v testu „Souboj Titánů“.

Triumph Speed Triple R
Britský uličník prošel pro letošní rok výraznou inovací. A nás zajímalo, jestli mu v Hinckley tak trochu nepřistřihli křídla, jak je to dnes obvyklé. Ale kdepak, nepřistřihli…pořád je tahle motorka „Ticketem do polepšovny“.

Husqvarna 701 Enduro
Dlouho očekávané enduro téhle značky je konečně realitou. A my vyzkoušeli, zda byla očekávání naplněna. Jestli jste zvědaví, jak dopadlo setkání s touhle „Krasavicí“, máte možnost.

Honda NC 750 S
Nad modely NC mnohý motorkář ohrne nos. Většinou tedy ten, který na nich nikdy nejel. Což nic nemění na faktu, že se tyhle mašiny prodávají jak o život. Proč tomu tak je? Je to jednoduché, tohle je totiž „Parťák pro každý den“.

To by tedy byly testy…tedy pardon, ještě samozřejmě skútr (tentokrát Honda Forza 125) a čtyřkolka, vlastně hned dvě: Gladiator X450 a Gladiator X520.

Ale teď už k reportům – málem nám u motorek nestačí vychladnout gumy, protože akce střídá akci: Honda Fest, KTM Festival, okruhový den Ducati, festival Cestuji na moto, okruh s Dafit Filla Racing Agency, návštěva v továrně Nolan Group – o tom všem se dozvíte v Motorbike č.7. A máme tu pro vás i tip na víkendový výlet k našim severním sousedům.

Sport

Krom aktuálních informací z MotoGP, WSBK a MXGP také něco ze světového road racingu: připravili jsme obsáhlou reportáž z Isle of Man TT. Ale i z podniků, které se jely u nás – byli jsme se podívat na Dragster Eurogames v Bechyni, na závodech klasik motokrosu v Kostěnicích a na OffROAD Maratonu v Dobřanech. A klasicky vám poreferujeme i o ploché dráze.

 

To by asi tak bylo to hlavní, ovšem v červencovém Motorbike najdete i aktuality, soutěže (tentokrát dokonce dvě), toolbox, redakční testy atd. Prostě všechno, na co jste u nás zvyklí, abyste se ani v létě nenudili.

Motorbike č. 7 2016 vychází ve středu 6. července 2016.
Plná, nijak neomezená verze Motorbike, je k dispozici samozřejmě i v elektronické formě na https://www.alza.cz/media/motorbike-d2171674.htm?o=2 a na http://www.floowie.com/cs/zobrazeni/motorbike-02-2016.

Tištěné předplatné je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz
Cena: 89,- Kč
http://www.motorbike-czech.cz/homepage/motorbike-cervenec-2016/

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (1x):TOPlist