yamaha_demo_tour
Motorbike 12/2016

Poslední Motorbike letošního roku je tady. Tentokrát na vás čeká srovnání dvou cestovních parníků, dvou italských twinů „střední třídy“ a samostatné testy dalších motorek. Ukážeme vám, jak to vypadalo v Miláně na výstavě, protáhneme tělo v enduro škole a nezapomene ani na sportovní reporty a rozhovory s osobnostmi motocyklového světa

Testy

Yamaha YZF–R3
Jednu dobu se jim všichni smáli, kdo neměl „litra“, ten jako by nebyl. Dnešní trend je na tom jinak, spousta zákazníků chce hbitou motorku, na které získá své první zkušenosti bez toho, aby se po každé vyjížďce klepal jako jorkšír na dešti. My jsme tentokrát prohnali malou kapotu od Yamahy, která má rozhodně co nabídnout.

H(r)OŠI V AKCI
Dva cesťáky první třídy. Co je lepší, boxer nebo véčko? Kardan nebo řemen? Centimetry nebo palce? Mrkněte na stranu 28 a dozvíte se, jak dopadlo srovnání BMW R 1200 RT s Harley-Davidson Ultra Limited.

HOBIT
Ducati se uvedením Scrambleru trefila do černého. Spousta zákazníků dnes volá po motorkách, které se vrací ke kořenům a víc, než maximální výkon, je pro ně rozhodující příjemný zážitek z jízdy na stylovém motocyklu. Scrambler Sixty2 je rozhodně jedním z nich a my jsme se mu podívali na zoubek.

NAHATÉ VÉ2KY Z APENIN
Makaróni si na dvouválce potrpí. My jsme dali do ringu Aprili Shiver 750 s Ducati Monster 821. Jak obstojí dnes již klasická Aprilia proti dravci z Bologne? To zjistíte v aktuálním čísle.

KAŽDODENNÍ CONTACT
Má šlapačka smysl i pro normálního smrtelníka? My si v redakci myslíme, že ano. Navíc když se na ní dá namontovat sedačka. Srandy kopec s novým Gas Gasem 250 Contact objevíte na straně 58.

THE THRILLS OF TOURING
AK 47 je označení legendárního sovětského samopalu. Stane se AK 550 od Kymca legendárním skútrem? Našlápnuto na to tento mastodont má. Více se dozvíte v představení na straně 56.

Na zimu máme testů až až. Ale nejen testy živ je časopis. Popovídali jsme si Petrem Krajčou, Oliverem Königem a naším dotěrným otázkám se nevyhnul ani Jára Romančík, který má za sebou úspěšnou sezónu.

Podzim je ve znamení výstav. V tomto čísle se s vámi podělíme, co se nám líbilo v Miláně. A že toho letos je...motorky jsou opět na vzestupu a my z toho máme upřímnou radost.

Ve sportu na vás čeká MotoGP, WSBK, podíváme se na hard enduro do Německa na Getzen Rodeu 2016. Nechybí ani nejextrémnější vytrvalostní závod rally Dakar. V Praze si kluci zalítali na FMX Gladiator Games a my jsme samozřejmě byli u toho. Máme pro vás také shrnutí AMŠ O´Neal Cup, report z posledního Offroad Maratonu, podívali jsme se také na domácí a světové škvárové ovály.

Nechybí ani redakční testy vychytávek pro motorkáře, Techmánie, rozšířený vánoční toolbox, ve kterém můžete najít inspiraci na dárky, soutěž, vánočně laděný úvodník a spousta dalšího čtení. Věříme, že se vám i prosincové vydání Motorbike bude líbit!

Motorbike 12/2016 vychází ve středu 7. prosince 2016.
Plná, nijak neomezená verze Motorbike, je k dispozici samozřejmě i v elektronické podobě a to na alza nebo floowie.

Tištěné předplatné je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz
Cena: 89,- Kč

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (1x):TOPlist