husqvarna_svartpilen_801_2
Motorbike 11/2016

Novinky z německé výstavy Intermot, unikátní srovnání dvou superbiků Ducati, mezi kterými je věkový rozdíl 25 let, testy dalších strojů, technická poradna, autentické sportovní reportáže a spousta jiného – to je listopadový Motorbike. Doufáme, že se vám bude líbit!

Testy

Triumph Thruxton R
Postavit retro motorku není tak těžké. Postavit retro motorku, která se bude líbit už je o něco těžší. Ale vyrobit retro stroj, který snese srovnání s technikou současných moderních naked biků, to už je dost oříšek. Britská značka Triumph se tento oříšek pokusila rozlousknout se svým modelem Thruxton R. Zda se jí to povedlo se dozvíte v testu s názvem „God Save The King“.

Yamaha Tracer 700 vs. Yamaha MT-09 Tracer                                                                       Dva nebo tři válce? Postavili jsme proti sobě do bratrovražedného souboje dvě Yamahy a sami byli zvědaví, jak duel dopadne. Jestli jste zvědaví taky, je tu pro vás test s titulem „Válcování“.

Ducati 851 SP3 vs. Ducati 1299 Panigale
Test, ve kterém se srovnávají stroje, které od sebe dělí čtvrt století, si většinou můžete přečíst jen v zahraničním časopise. Anebo právě teď v Motorbike – vzali jsme prvního supersportovního vodníka Ducati a současný superbike této značky a zkusili zjistit, jak propastný je mezi nimi rozdíl, jak mnoho (nebo málo) znamená ve světě dvou rychlých kol oněch 25 let. Výsledek? No jistě že rozdíl tu je, ale…víc se dozvíte v článku „První a poslední“.

Indian Dark Horse
U velkých a těžkých motorek většinou předpokládáme určitou neohrabanost. Ovšem občas dokážou i tyhle mašiny dost překvapit…jestli to platí i v případě Indianu Dark Horse, se dozvíte v testu jménem „Koník“.

KTM 1290 Super Adventure
Jak jistě víte, letošní sezónou nás provázela „Káča“ 1290 Super Adventure. Prohnali jsme ji v rámci dlouhodobého testu několika zeměmi, nalítali na ní tisíce kilometrů za každého počasí a vyzkoušeli ji téměř všichni testrideři Motorbike. Co se nám na ni líbilo a co naopak ne, jsme popsali v článku s názvem „Léto s Káčou“. A věřte, že jsme byli hodně přísní.

Yamaha MX MY2017
Yamaha už se pochlubila novými motokrosovými modely pro rok 2017 a my je byli vyzkoušet na legendární jihočeské trati. Prostě jsme se stavili „Na skok v Kaplici“.

To bychom tedy měli testy motorek, co dál? No samozřejmě testík skútru, tentokrát Judy dala za uši Keeway Blade 125, a test čtyřkolky Linhai M550L EFi 4x4, kterou naopak potrápila v terénu Jana.

Tím ale ještě s výčtem nekončíme, z reportáže Kolínský podzim se dozvíte, co si pro nás přichystaly jednotlivé značky pro příští sezónu, v Techmánii vám poradíme, co všechno zkontrolovat a na co se soustředit před tím, než uložíte svůj stroj k zimnímu spánku, pokračuje i naše enduroškola, ve které se tentokrát naučíte skákat.

A je tu sport: MotoGP, WSBK, Motocross of Nations, superkros SMX Riders´ Cup, finále českého roadracingu v Dymokurech, klasik motokros, OffROAD Maraton, speedway…tam všude jsme byli a díky tomu si můžete v Motorbike č.11 přečíst naprosto autentické reportáže.

Ještě je to málo? Ok, tak ještě aktuality, toolbox, redakční produktové testy, soutěže…i Motorbike č.11 je prostě plný informací od první až po stodvanáctou stranu!

Motorbike 11/2016 vychází ve středu 2. listopadu 2016.
Plná, nijak neomezená verze Motorbike, je k dispozici samozřejmě i v elektronické podobě a to na: www.alza.cz/media nebo www.floowie.com

Tištěné předplatné je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.
Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz
Cena: 89,- Kč

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (7x):TOPlist