yamaha_mt09
Motorbike 10/2015

Na podzim by se dal očekávat ve světě dvou rychlých kol útlum, ale kdepak: jako vždy pro vás máme připravenou spoustu testů, reportáží ze sportu, technických informací a vůbec všeho, co k motorkám patří. Motorbike, věrný svému jménu, tedy nejenže v říjnu nezpomaluje, ale naopak zvyšuje otáčky!

Testy

Suzuki V Strom 1000
Aneb „Fortelná lehkost“, jak ji překřtil Pajinex. Tahle motorka umí pořádně překvapit, přestože nemá přemíru dnes tak běžných elektronických pomocníků. Dá se tedy říct, že méně je někdy více? Dozvíte se z testu.

MV Agusta Turismo Veloce 800
Turismo Veloce je naopak nabité elektronikou až po strop. A dokazuje, že cestovní motorka nemusí mít nutně alespoň litrový motor. Jestli hledáte vyvážený poměr cestovního komfortu a sportu, tahle MV Agusta by mohla být tím pravým. A navíc vypadá úžasně...

Benelli TNT 160R
Nejde o žádnou žhavou novinku, přesto si myslíme, že i dnes má ještě co říct. Proč? No protože se jedná o ultimativního streetfightera, kterých je dnes jako šafránu. Žádné ABS, žádná kontrola trakce, žádní „pomocníčci“. Jen vy a skoro 160 koní.

Harley-Davidson Iron 883 MY 2016
Jo, je to tak, už jsme otestovali, jak ve Španělsku, tak i u nás, novinku H-D 2016, model Iron 883. Jaké jsou u něj změny? Jde pořád ještě o „poctivé americké železo“? Nebo už i tenhle Sportster vyměkl? Přečtěte si test a uvidíte.

Ducati Monster 821 a Ducati Monster 1200S
Ducati Monster je evergreenem a značka si tuhle modelovou řadu pořádně hýčká. A nás zajímalo, jak dopadne bratrovražedný boj mezi osmikilem a dvanáctkou – vyplatí se vůbec pořídit si „velkého“ Monstera, nebo nás bohatě uspokojí už ten menší? Výsledek duelu najdete v Liborově textu.

KTM SX-F 350 MY 2016
Nejen H-D patří mezi novinky v tomto čísle, je zde i motokros KTM SX-F 350 MY 2016. Ten otestoval náš redaktor a závodník Pavel Urban, který má se starší třistapadesátkou bohaté zkušenosti. A jak na něj novinka zapůsobila? No jistě, dozvíte se v tomto čísle Motorbike!

Kymco CK1 125
Samozřejmě nezapomínáme ani na ty nejmladší piloty, pro které jsme vyzkoušeli naked bike Kymco CK1, novou štiku v rybníku stopětadvacítek. Jak obstojí v konkurenci vám napoví test.
Krom testů motorek máme pro vás v říjnovém Motorbike samozřejmě i skútr, konkrétně Suzuki Address i čtyřkolku, novinku TGB Blade 1000.

Co v tomto vydání najdete ještě? Krom aktualit, reportáží, produktových testů a soutěží (tentokrát můžete vyhrát například balení energy drinku M7, jehož tváří je mimo jiné i Kuba Kornfeil) třeba i Techmánii, ve které se dozvíte něco o nerozbitných brýlích Gloryfy Unbreakable a speciálních plexi do integrálních přileb. Jako vždy nechybí ani rozhovory se zajímavými osobnostmi.

Sport

Autentické reportáže ze sportu patří k Motorbike jak k velbloudovi hrby. Naši redaktoři jsou vždy přímo v místě konání závodů a díky tomu se u nás dozvíte mnohem víc informací, než kdybychom psali reporty tzv. „od televize“. To se týká nejen světových sérií, jakými jsou třeba MotoGP či WSBK, ale i roadracingu, ploché dráhy nebo českých podniků. V Motorbike č. 10 tak najdete detailní reportáže ze závodů MotoGP v Silverstone, Misanu a Aragonu či WSBK v Jerezu. Samozřejmě včetně zákulisních drbů...

Byli jsme se též podívat na MxGP v nizozemském Assenu, na závěrečném podniku IRRC ve Frohburgu, na Šestidenní na Slovensku a Setkání mistrů světa v Sedlčanech, nevynechali jsme ani bájný Strmý vrch Chýnov, OffROAD Maraton v Milovicích, KTM ECC Cup ve Vysokém nad Jizerou a byli jsme i při posledním letošním závodu v Classic motocrossu a máme zde i novinky ze Speedway. Prostě stíháme všechno a díky tomu jste v obraze i vy!
Doufáme tedy, že i říjnové vydání časopisu Motorbike se vám bude líbit a že vám zpestří nejen současné deštivé dny!

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (1x):TOPlist