yamaha_demo_tour
Motorbike 10/16

Právě probíhající výstava Intermot v Kolíně nad Rýnem nabízí pěknou porci nových modelů pro rok 2017 a my jsme samozřejmě v „centru dění“. To ale neznamená, že bychom se na všechno ostatní vykašlali a nepřipravili pro vás pořádně našláplé číslo, kde už dokonce pár novinek 2017 je. A k tomu samozřejmě mnoho dalšího!

BMW R NineT vs. R NiteT Scrambler

Stejný základ a přesto hodně odlišné stroje - jak tyto dva modely hodnotí Scoob, který si je velice oblíbil a z nás toho na nich najezdil nejvíc, se dozvíte v testu s příznačným názvem „Kain a Ábel“.

Yamaha YZF–R1

Pro někoho nejlepší superbike současnosti, pro jiného jen další z mnoha. My jsme tuhle raketu protáhli v horských zatáčkách a jak moc se tahle žlutočernobílá kráska líbila Juditě (a co na ní říká Pajinex), se dozvíte v článku „Bod zlomu“.

MV Agusta Brutale 800

Měli jsme tu čest a jako první čeští novináři jsme otestovali novou Brutale 800. Novince jsme nedali nic zadarmo a náležitě jí provětrali křídla v Krušných horách – jak (a jestli vůbec) obstála, se dočtete v testu Pajinexe a Libora.

Harley-Davidson Touring MY2017

V USA pro vás Scoob vyzkoušel zbrusu nové cestovní stroje Harley-Davidson a podle vyprávění si to moc užíval…a doufáme, že si jeho poznatky užijete i vy. Nový motor a nové tlumení jsou možná malým krokem pro lidstvo, ale velkým skokem pro Harley-Davidson!

Moto Guzzi V7 II Stornello

Jana si tento „spaghetti“ scrambler velice oblíbila a nechtěla ho skoro vracet. A nalítala na něm tolik kilometrů, aby mohla všechny své pocity důkladně přetavit v test s názvem „Scrambler po italsku“.

Husquarna Enduro MY2017

Ve slovenské Kopernici probíhalo testování nových enduro strojů od Husqvarny, kde samozřejmě nesměl chybět náš dvorní testrider Pavel. Jak se mu modrobílé novinky vodily po náročné trati a jestli jsou jejich veškeré inovace pozitivní se dozvíte v  podrobném testu.

Yamaha Tricity

Judy pro vás otestovala nejen novou „Erjednici“, ale také zodpovědně přistoupila k testu tříkolky od Yamahy a výsledkem je článek „Den Tripodů“.

SMC Jumbo 850 V-Twin EPS

Jana pro tohle číslo Motorbike vyzkoušela nejen jednostopá, ale i dvoustopá vozidla, konkrétně novinku značky SMC. Dala jí pořádně za uši, a jak s ní byla spokojená nebo nespokojená popsala v testu s názvem „Žádný slon v porcelánu“.

To ale není samozřejmě vše. V říjnovém Motorbike nechybí například report z Prague Harley Days 2016, včetně rozhovoru s nejvyšším manažerem Harley-Davidson pro oblast střední a východní Evropy, Afriky a Blízkého východu, Robem Lindleyem. Máme pro vás i exkluzivní interview s jezdcem Moto2 Alexem Rinsem, cestopis vás zavede do Jeseníků, kde jsme byli s naší redakční KTM 1290 S.A., nechybí pokračování enduro školy, v Techmánii se dozvíte, jak vybrat správné pneumatiky pro silniční motorku a ve sportovní sekci vše o aktuálních seriálech, od „bláta“ až po MotoGP. Prostě jsme se snažili a věříme, že se vám výsledek naší snahy bude líbit!

Motorbike 10/2016 vychází ve středu 5. října 2016.

Plná, nijak neomezená verze Motorbike, je k dispozici samozřejmě i v elektronické podobě a to na: https://www.alza.cz/media/ nebo http://www.floowie.com

Tištěné předplatné je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz

Cena: 89,- Kč

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (5x):TOPlist