Motorbike 1/2 2017

1262 koní – i tak by mohl znít název hlavního testu v prvním Motorbike letošního roku. Postavili jsme totiž proti sobě osm současných nabušených naked biků a zkusili zjistit, který z nich je nejlepší. Ale Motorbike 1/2 2017 není jen o nich, samozřejmě si přijdou na své i ti, které nechává tahle kategorie chladnými. Ostatně, mrkněte sami, co všechno jsme pro vás připravili.

Motorbike 1/2 2017

Testy

Aprilia Tuono V4 1100 RR vs BMW S1000R vs Ducati Monster 1200R vs Kawasaki Z1000 vs KTM 1290 Super Duke R S.E. vs Suzuki GSX-S 1000 vs Triumph Speed Triple R vs Yamaha MT-10
Realizovat v českých podmínkách velký srovnávací test je celkem výzva – proto se většinou setkáte spíš s testy převzatými ze zahraničních časopisů. My jsme ovšem tuto výzvu přijali a tak si můžete v aktuálním Motorbike přečíst srovnávák současných velkých naháčů, které otestovali naši testrideři. Pět jezdců vyzkoušelo osm motorek a výsledkem je článek s názvem Predátoři, ze kterého se dozvíte, co se nám na kterém stroji líbilo, z čeho jsme byli nadšení anebo co nás naopak štvalo.

Harley-Davidson Slim S
Jestli se vám líbí customy, určitě vás zaujme test Harley-Davidson Slim S. Tohle je totiž custom s velkým C – nekompromisní, strohý, s mohutným v-twinem o objemu 1801ccm. Jaký je ale na silnici? Jde tady jen o image nebo umí dát i něco jiného? To se dozvíte v testu s názvem Žádný měkkýš.

Access Max 650i EPS Transasia Edition
Čtyřkolky nezahálejí ani v zimě – a ani my ne. Takže jsme vyzkoušeli, jak se jezdí ve sněhu a v mrazu na limitce Access Max 650i EPS Transasia Edition a zjišťovali, jak moc vám na ní pomáhá třeba EPS, neboli elektronický posilovač řízení. Výsledek najdete v článku Sněžné dobrodružství.

Techmánie: Motoškoly na vlastní kůži
O motoškolách se toho napsalo už spoustu. Nás ale nezajímaly PR kecy (protože víme, že každá liška chválí svůj ocas) a proto jsme vloni absolvovali některé z motoškol, abychom zjistili, jestli u nich dostanete opravdu to, co nabízí reklamní leták. Naši redaktoři prošli celkem devíti kurzy, od okruhového ježdění až po enduro výcvik. A tak už nyní vědí, co kde můžete v reálu čekat…chcete-li vědět také, přečtěte si článek Do lavic!

Sport
Co nového v zákulisí MotoGP a WSBK? A jaká bude letošní sezóna? Na to odpovídáme v článcích Než padne opona a Kolik do odpočtu?, ze kterých se dozvíte o všem důležitém, co se v současnosti v těchto dvou seriálech děje. A díky spolupráci Motorbike s Kubou Kornfeilem a Karlem Abrahamem i to, jak to vidí právě tihle dva jezdci.
Opačný pól motosportu zastupuje článek Utopená rallye, který popisuje, co se dělo letos na Dakaru a jaké jsou předpoklady pro jeho další ročníky. A nevynechali jsme ani pravidelný report z ploché dráhy.

Pelmel
Aktuality, toolbox, Best Bike Motorbike 2016 (čili naše soukromá hitparáda těch strojů, které nás vloni zaujaly nejvíc), exkluzivní rozhovor s pilotem Jorge Navarro (Moto2), naše Enduroškola pro amatéry, testy produktů, soutěž (tentokrát o super tričko Dainese) atd. – jako vždy toho je hodně a pokud vám Motorbike zpříjemní čekání na jaro, budeme rádi!

Motorbike 1/2 2017 vychází ve středu 1. února 2017.
Plná, nijak neomezená verze Motorbike, je k dispozici samozřejmě i v elektronické podobě a to na:
https://www.alza.cz/ nebo http://www.floowie.com

Tištěné předplatné je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.
Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz
Cena: 89,- Kč

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist