ktm_unor
Motorb!ke 3/2013

Máme tu další první středu v měsíci a "modří" už vědí , co to znamená - ano, je tu opět nové číslo časopisu Motorbike! Venku už to pomalu vypadá, že se počasí umoudřilo a nastane tolik očekávané jaro, takže co jsme si pro vás v březnovém, tedy prvním jarním čísle připravili? Byli jsme na testování Hondy ve Španělsku, otestovali kultovní Voxan Café Racer a nechybí ani představení BMW R1200 GS v novém kabátu, tedy spíš s novým spodním prádlem. Máme tu srovnávák Ducati Monster 796 a Suzuki GRS 750, žhavé novinky ze světa a vymrzli jsme pro vás na Motoskijöringu v Martinicích. Vy nevíte, co to motoskijöring je? O další důvod víc, proč si Motorbike pořídit. A že byste mohli zapomenout? Ale kdeže, sirény vás přece včas upozorní ...

Testy...

Honda 500 comeback. Byli jsme testovat nové modely Hondy - CBR500R a CB500F. Jaké jsou tyhle supernovinky ve střední kubatuře? Výsledek je překvapením. Další z testů je klasika - Voxan. Přesto, že dnes jde o historii (a možná právě proto) mají tyhle motorky své příznivce a nezapřou svůj velice svébytný charakter. Pajinex Café Racer prověřil opravdu důkladně, nevěříte? Přesvědčíte se v testu. Mnoho lidí si určitě řekne, že BMW R 1200 GS není třeba představovat, ale opak je pravdou. Máme pro vás novinku roku 2013 - vodou chlazený motor! Jestli to je na draka? To se dozvíte uvnitř březnového čísla. Další lahůdkou je srovnání Ducati Monster 796 a Suzuki GSR 750. Že tyto dvě motorky nelze srovnávat? Tak to jste na omylu!

Sport ...
Pravidelnou rubriku Kuby Kornfeila snad ani nemusíme připomínat. Příjemným osvěžením a důkazem toho, že sezóna již někde začala, je reportáž z první rundy WSBK na Phillip Islandu. Podíváme se také do zákulisí WSBK a WSSP s Kawasaki a jejím "zeleným Ninjou", který bezesporu patří mezi žhavé favority. Co RoadRacing? Michal "Indi" Dokoupil má pro rok 2013 postavený profesionální tým! Podrobnosti se dozvíte v článku s příznačným názvem "Profesionalita". Představíme seznam jezdců freestyle motokrosového mistrovství Night of the Jumps 2013.
A tím zdaleka nekončíme, samozřejmě pro vás máme cestopis, retro , techmánii atd. atd.
Sluníčko už svítí, teplota díky bohu stoupá, a načerpat inspiraci pro letošní sezónu můžete třeba na výstavě Motosalon 2013 v pražských Letňanech. Samozřejmě tam budeme mít svůj stánek i my, tak se u nás koukejte zastavit!
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (5x):TOPlist