yamaha_demo_tour
MotorB!KE 11/2012

Nový měsíc, první středa a další vydání Motorbiku je mezi vámi! Novinky 2013, exkluzivní testy, technika i sport a k tomu bezkonkurenční fotky. Už tak trochu předvánočně laděné číslo přináší včasnou inspiraci na dárky, tipy na to, jak naopak vyzrát na to, aby neměl někdo Vánoce na váš úkor, soutěž o skútr, reportáž z kolínského Intermotu, recenzi na ojetou VFR, závěr sportovní sezony a hlavně ty testy. Včetně těch, o které jen tak nezavadíte. Slyším sirény. Jsme zase tady!


Testy…

Srovnávák tak trochu jinak – to lze v klidu napsat pod test KTM Duke 125 a Duke 200 připravený s roční zkušeností s tím menším z dvojice, takže žádná redakční rychlokvaška. A k tomu pěkný pokoukání! Totéž pak platí i o testu Kawasaki Z1000 nachystaném společně s Pepou Sršněm a Policií ČR… Test Bimoty Delirio jsme okořenili malou exkurzí do třicetileté minulosti značky a srovnání skútrů BMW ukázalo, že když se do něčeho tihle Teutoni pustí, pak to stojí za to. Naprostou pecku pak představuje exkluzivní test prototypu Husqvarna Nuda Touratech X-Cross, účastníka prologu na Erzbergu, a první test nového modelu Gas Gasu EC450R na prvním sněhu. Ojetinu tentokrát zastupuje legendární Honda VFR750F první a druhé generace. Vzpomínáte na ní? A vzpomínáte na ní rádi?


Magazín…

Ohlédnutí za kolínskou výstavou plnou novinek a pěkných holek – Intermot 2012. K tomu pár slov s Jakubem Smržem o ježdění v BSB, pěkná přestavba H-D, protože dost bylo kafáčů přece, Techmánie o zabezpečení motorky a garáže, historie 40 let Kawasaki Zed, cestopis z cesty po Americe. Ještě něco? Jasně, čtyřkolky Goes.


Sport…

Tak tu máme závěr sezóny. MotoGP, superbiky i supersporty. Pěkná podívaná je i na dragstery a těm, co se raděj špiní blátem, jsou určené závody quadů, Chýnovský kopec nebo plochá dráha s vůní metanolu.

Věci kolem…

Vánoce na dohled a nový rok s novými řidičáky jakbysmet. Máme pro vás soutěž o skútr 125 4T, který určitě od jara udělá radost každému s řidičákem B. Vy to asi nebudete, ale manželky a přítelkyně to ocení, ne? Vedle toho rozšířený Toolbox s řadou tipů na vánoční dárky, nebo na závěr nějaké to právní chytro pro cestu po Paragraph Road. Nakonec, může se hodit, stejně jako lístky na Travi´s Pastrana Nitro Circus Live. Nevyhráli jste náhodou? Listopadový Motorbike je v trafikách i s odpovědí!
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (6x):TOPlist