MotorB!KE 1/2013

První číslo Motorbike letošního roku je tady! A co jsme pro vás připravili? Můžete těšit na exkluzivní testy, techniku, reportáže i sport, to vše okořeněné akčními obrázky. V rámci příprav na sezónu, která se už konečně mílovými kroky blíží, jsme pro vás přichystali inspiraci, jak si postavit okruhové žihadlo, přehled cestovních modelů BMW, porovnali HD Fat Boba a Victory Judge, a vybrali pár modelů skútrů, na které vám stačí i řidičák na auto. Provedeme vás Dakarem 2013 den za dnem, ohlédneme se po Speedway 2012, proběhneme se po tratích RoadRacingu a koukneme se, co nového ve čtyřkolkách. Počkat, něco slyším, že by zvony? Ale ne, vždyť je středa, takže sirény...

MotorB!KE 1/2013
Testy...
Bimota BOOST bomba! Tak tahle kráska snad ani nepotřebuje představovat, luxusní panenka v rukou Pajinexe vás donutí áááchnout. Přečtěte si, jaká opravdu je. Testování Hondy CB1100... retro nuda? To sotva! S nadcházející sezónou jsme si zahráli tak trochu na stopaře a prozkoumali cestovní modely BMW - abyste si měli z čeho vybírat. Další test - srovnávák Harley-Davidson Fat Bob a Victory Judge. Jak dopadl? Nechcete se překvapit. Nemáte řidičák na motorku? Nevadí, na některé skútry vám stačí řidičák na auto, stačí jen sáhnout po tom pravém. V sekáči se tentokrát vrátíme do doby šestiválcové, konkrétně s Kawasaki Z 1300 A1. A historie amerických dvouválců? Trocha vzdělání jistě nezaškodí.
Sport...
Ohlédneme se za Road Racingem roku 2012 a díky našemu kalendáři vám neunikne žádný závod přírodních okruhů ani v roce 2013. Travis Pastrana a jeho Nitro Circus - byli jsme při tom a přinášíme rozhovor s touto skromnou hvězdou. Ani Dakar jsme nevynechali a díky nám si ho můžete prožít znovu den po dni. Speedway, shrnutí loňské a výhledy na letošní sezónu. Ani na quady jsme nezapomněli, takže jak to s nimi vypadá začátkem roku 2013?
Jaro je na dosah, tak co takhle začít s předsezónní revizí motorky a přitom si přečíst nový Motorbike? Než obojí stihnete, tráva se zazelená, slunce začne hřát, silnice oschnou... a pak hurá na ně!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist