VST- Velký stříbrný třesk

Každoroční sjezd hrdých majitelů Suzuki Savage.

Den 1.

Kolem 15:00 hodiny vyrážím z Ústí nad Labem na velké podzimní storojů Suzuki Savage. Nikam nespěchám mam v pět hodin sraz s dalším kruťákem v České Lípě. Cesta probíhala pohodleně a měl jsem mnoho času, proto jsem si udělal malou zastávku na odpočívadle mezi  Benešovem nad Ploučnicí a Žandovem. Zkontroloval jsem bagáž jak drží, aby se po cestě někde nevytratila. Po této krátké zastávce vyrážím opět na cestu. Kousek za Žandovem se na mě  začala lepit bílá dodávka.  Tak jsem uhnul trochu na stanu, aby mě mohl předjet a nelepil se na mě, protože to nesnáším no on se na mě lepil stále dál, a proto jsem přidal a dál mě už nezajímal, jenže on byl zachvíli zase nalepenej u mě na prdeli, tak jsem pak ve vesnici předjel několik aut a  ujel jsem mu. Dojel jsem k obchodákům do České Lípy, kde jsem měl sraz s Dandyisem. Než jsem si sundal helmu a slezl z motorky , zastavila vedle mě ona bílá dodávka a vystoupil z ní nejaký chlápek. Nevědíc co od něj čekat, natáhl jsem ruku za záda,  nahmatal jsem svůj teleskop a čekal co se bude dít. Chlápek se hned začal omlouvat, že se na mě lepil , že se chtěl jen podívat, co je to za motorku (to mi samozřejmě udělalo radost). No nakonec jsme se prokecali až k příjezdu Dandyiho.
Něco po pátý vyrážím s Dandyisem směr Hradec Králové. Asi tak čtyřicet km před Hradcem jsme chtěli natankovat a udělat  si první přestávku, já jsem ji potřeboval jak sůl, přotože mé zadní tlumiče jsou nastaveny na co nejtvrdší tlumení a má sedínka už pomalu dávala výpověd. Zajeli jsme k pumpě a tam byla fronta jak sviň, proto jsme se rozhodli zastvit až u další - asi po deseti km byla další, ale zavřená, o tom nás informovala až paní, co dělala obsluhu, tak jsme alespoň  na pět minut zastavili. Já už byl pěkný kus cesty na rezervě, naštestí H.K. byl už jenom 25 km od nás, jak jsme viděli první pumpu tak jsme u ní zastavili ta už naštestí fungovala, tak jsme si natankovali  ( já jsem taknkoval 10l a nádrž je na 10,5 :-) ). Prokroužili jsme Hradcem a našli jsme  odbočku na Malšovice, pak už jsme jen hleadali odbočku do kempu, tu jsme projeli a dojeli jsme na hráz rybníka,  z níž byl vidět kemp, no tak otočka  a napodruhé jsme to našli. Na místě byl už  Čunas a  za chvíli po nás dorazil Tiger.   Radostné vítaní, že se zase vidíme, pak malý pokec o tom, jaká byla cesta,  a pomalu  přijížděli další kruťáci. Potom jsme se ubytovali v chatkách, někteří stavěli za naprosté tmy stany  - no ráno to bylo znát :-D. Když jsme se ubytovali, zalezli jsme do hospody a od tý doby nás nikdo neviděl. Nálada v hospodě byla velice pestrobarevná .