sumoto_ledenVyhlášení soutěže INTERPHONE

Vážení přátelé jedné stopy, dovolte, abychom Vám tímto poděkovali za účast v letošním, již čtvrtém, ročníku soutěže CellularLine Interphone TOUR.

Zdravíme všechny soutěžící letošního ročníku INTERPHONE CELLULAR LINE TOUR. Nastal všemi očekávaný okamžik a to vyhlášení výherců naši oblíbené soutěže. Předem bychom rádi poděkovali za účast všem soutěžícím, bez nichž by naše soutěž postrádala smysl. Počet cen je omezen a tak se nemohlo dostat na všechny, ale taková je hra .
Těm, kteří nevyhráli může být útěchou, že již nyní připravujeme další ročník, který bude opět zajímavý a stejně jako se rozšiřuje portfolio výrobků značky INTERPHONE, bude se rozšiřovat i počet cen, čímž se zvyšuje šance na výhru …

Abychom to neprotahovali, přejdeme přímo k věci. Níže je vyhlášení všech výherců, tak se pořádně podívej, jestli tam náhodou nejsi. Pokud ano, čeká Tě ještě jeden úkol a to zaslat na e-mail dusan@recall.cz svoji doručovací adresu s telefonním číslem.
Nezapomeňte pravidelně sledovat naše webovky www.moto-intercom.cz, nebo facebook, kde se dozvíte mnoho novinek a zajímavostí ze světa motocyklové komunikace.

Děkujeme za přízeň

TEAM INTERPHONE CELLULAR LINE TOUR

Výherci

1.-3. místo
TRIBE Alex Márkus
INTERPHONE Mgr. Juraj Špaček
INTERPHONE Jiří Richtr

4.-7. místo

TRIBE Martin Barvínek
TRIBE Luboš Bílek
TRIBE Michal Špaček
TRIBE Miroslav Nejedlý

8.-11. místo

SMSMARTPHONE Kozlovský
SMSMARTPHONE Hynek Pecha
SMSMARTPHONE Tomáš Zoufalý
SMSMARTPHONE Jan Terai

11.-14. místo

SMSMARTPHONE Michal Dolák
SMSMARTPHONE Jarda Mrack Moravec
SMSMARTPHONE Štěpán Výšek
SMSMARTPHONE Jiří Trávníček


15.-20. místo
SMSMARTPHONE Jakub Závladský
SMSMARTPHONE Mirek Balej
SMSMARTPHONE Miloš Fiala
SMSMARTPHONE Daniel Šimek
SMSMARTPHONE Josef Klacina

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):
Související firma
  • Recall

    Společnost RECALL s.r.o. byla založena v r. 2001. Posláním společnosti je od počátku distribuce příslušenství pro mobilní telefony, které se postupně rozšiřuje o příslušenství pro motorkáře, resp. o produkty značky INTERPHONE CELLULAR LINE. V nabídce INTERPHONE jsou zejména kvalitní bleutooth handsf...TOPlist