reline_unorSoutěž o ubytování

Připravili jsme pro vás soutěž o ubytování na 1 noc pro 2 osoby ve wellness hotelu Horal Velké Karlovice.

Ať už potřebujete jen na chvíli spočinout a dát si něco dobrého k jídlu a pití, nebo hledáte také místo k přenocování s bezpečným parkingem a možností relaxace ve wellness centru s bazénem, zamiřte do wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích.
Najdete ho na okraji Velkých Karlovic, vedle hlavní silnice směřující nejen na Slovensko, ale i do dalších částí Beskyd. Zdejší Valašská hospůdka nabízí vynikající krajovou kuchyní. Na prostorné venkovní terase můžete u dobrého jídla spočinout v pohodlném křesílku a při ochutnávání valašských specialit se kochat výhledem do údolí. V létě o víkendech se tu také griluje.

Pokud se rozhodnete i přenocovat, určitě vám přijde vhod krytý parkovací dům a komfortní ubytování s volným vstupem do vyhlášeného relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény a saunovými rituály.
Mezi návštěvníky hotelu Horal je zvláště velmi oblíbená Relaxační neděle – cenově zvýhodněný pobyt v hotelu Horal z neděle na pondělí s večeří, snídaní a volným vstupem do Wellness Horal. Parkování v krytém parkovišti je zdarma.
www.horal-hotel.cz
Náš tip

Buďte 10. května u zahájení grilovací sezóny spojené s jedinečným Filetováním a grilováním mečouna!

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Na jakou teplotu jsou vyhřívány termální bazény v hotelu Horal?
    • 27 °C
    • 36 °C
    • 45 °C

Informace o redaktorovi

TZ - (Odebírat články autora)

Související firma
  • Turistický resort Valachy Velké Karlovice

    se nachází v malebném údolí Léskové ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku. Poloha v CHKO Beskydy z něj činí jedinečné místo, kde jsou dodnes samozřejmostí ovce na pastvinách, hluboké lesy, průzračně čisté bystřiny a neporušená příroda. K Valašsku neodmyslitelně patří krajové speciality – slivovice, ky...TOPlist