europ_asistance_2024Nová možnost pro motorkáře - Přeprava motorek do Itálie s Prontomoto

Přinášíme vám rychlý a bezpečný způsob, jak dostat vaši motorku přímo do srdce Itálie a zpět. Chcete objevovat krásy Itálie na své vlastní motorce, ale nechcete trávit hodiny na dálnici? S naším profesionálním převozem motorek vám tuto starost zjednodušíme! Užijte si jízdu po malebných toskánských cestách, projíždějte se podél Amalfského pobřeží nebo zdolávejte horské průsmyky v Apeninách či Dolomitech – a to vše bez únavného a zdlouhavého přesunu.

Proč zvolit nás?

 • Profesionální přístup: Vaše motorka je pro nás stejně důležitá jako pro vás, protože jsme také motorkáři. Naši zkušení řidiči a moderní přepravní prostředky zajistí bezpečný transport.
 • Flexibilní služby: Převezeme vaši motorku z jakéhokoli místa v ČR a doručíme ji na vámi určené místo v Itálii. Po skončení vaší italské cesty zajistíme i bezpečný převoz zpět do ČR.
 • Bezstarostný zážitek: Stačí nasednout na letadlo a přistát přímo v srdci Itálie, kde na vás bude čekat vaše motorka připravená na dobrodružství. Veškerá naše výdejní místa jsou maximálně 15 km od letiště.
 • Kompletní pojištění: Vaše motorka je během přepravy plně pojištěna, takže můžete cestovat s klidnou myslí.
 • Cenová výhodnost: I když letíte letadlem a platíte za převoz motorky, celkové náklady jsou stále výhodnější než dlouhá a nákladná cesta po vlastní ose. Navíc ušetříte spoustu času, který můžete věnovat samotné jízdě a objevování krás Itálie.
 • Specializace na Itálii: Jsme jediní, kteří se specializují na převoz motorek do všech koutů Itálie. Ať už míříte kamkoliv, my vaši motorku doručíme bezpečně a včas. Jelikož mluvíme plynně italsky, jsme Vám nápomocní při jakýchkoliv problémech, které při Vašem cestování mohou nastat.

Jak to funguje?

 1. Rezervace: Kontaktujte nás a rezervujte si přepravu vaší motorky. Rádi vám pomůžeme s plánováním trasy a výběrem nejlepšího místa pro doručení.
 2. Sběr: Naši ověření dopravci vaši motorku bezpečně naloží a připraví na cestu.
 3. Přeprava: Vaše motorka cestuje v bezpečných přepravních boxech v uzavřených kamionech.
 4. Doručení: Motorka na vás bude čekat na vámi zvoleném místě, připravená na italská dobrodružství.

Kontaktujte nás ještě dnes na www.prontomoto.cz a začněte plánovat svou italskou motocyklovou výpravu!

Zažijte Itálii na plný plyn – s naší přepravou motorek se vaše sny stávají realitou a vy šetříte čas i peníze!

Informace o redaktorovi

TZ - (Odebírat články autora)

Související firma
 • PRONTOMOTO

  PŘEVOZ MOTOCYKLŮ Spolehlivě, na míru právě pro Vás! Itálie na motorce - cesta plná dobrodružství! Naše firma je Vaším partnerem pro bezpečný a profesionální převoz motocyklů po celém Apeninském poloostrově. S naší bohatou zkušeností a moderní flotilou vozidel jsme připraveni zajistit, že Vá...TOPlist