Kam za dobrým jídlem? Zastavte se na Horalu

Hledáte příjemné místo, kde na chvíli spočinout a dobře se najíst při cestách po Beskydech? Pak si udělejte zastávku ve wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích.

Kam za dobrým jídlem? Zastavte se na Horalu

Najdete ho na okraji této rozlehlé valašské obce, i hlavní silnice směřující nejen na Slovensko, ale i do dalších oblastí Beskyd.
Vedle komfortního ubytování a relaxačních služeb je velkým lákadlem hotelu vynikající valašská gastronomie, kterou si navíc můžete v létě a brzkém podzimu vychutnat na venkovní terase s překrásným výhledem do údolí. Doménou místních kuchařů jsou specialit ze zvěřiny a ryb, nenechejte si ujít ani zdejší vyhlášenou kyselici, čerstvé frgály nebo vynikající domácí limonády.Venkovní terasa nabízí posezení nejen u stolů, ale i v pohodlných křesílkách. Díky zastřešení skýtá příjemné zázemí i při horším počasí a ochrání i přes ostrými slunečními paprsky.

V létě tu navíc pořádají doprovodné akce, nenechejte si ujít:
19. 8. – Podvečer s živou hudbou od 18:30 hodin
22. – 23. 8. – Grilování na Horalu – speciální nabídka grilovaných specialit
26. 8. – Podvečer s živou hudbou od 18:30 hodin
29. 8. – Loučení s létem na Horalu – ukončení grilovací sezóny s atraktivním gastro programem

Akce Loučení s létem bude poslední letošní příležitostí zažít grilování na terase na Horalu. Těšte se na nabídku grilovaných specialit z jehněčího a telecího masa, připravena bude i prezentace a konzultace v oblasti masa odborníkem ze společnosti Makro, můžete ochutnávat moravská vína, prémiové zmrzliny Adria Gold a míchané drinky. Atmosféru zpříjemní cimbálová muzika Polajka.

Pokud se rozhodnete na Horalu také přenocovat, určitě vám přijde vhod krytý parkovací dům a komfortní ubytování s volným vstupem do termálních bazénů Wellness Horal. V saunovém světě si můžete dopřát i exotické masáže nebo saunové rituály. U hotelu je i golfové hřiště, tenisový kurt, bowling a půjčovna segway či elektrokol.

Mezi návštěvníky hotelu Horal je velmi oblíbená Relaxační neděle – cenově zvýhodněný pobyt v hotelu Horal z neděle na pondělí s večeří, snídaní a volným vstupem do bazénů.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.91
Známkováno: 34x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist