Dvojitý křest: Offroad Guide & Motorkářův průvodce

Přijďte si pro vlastní výtisk knihy o offroadovém nebo lehkovážném cestování a setkejte se s autory u příležitosti křestu obou knih.

Na předvánoční trh přichází v příštích týdnech dvě knižní novinky. Offroad Guide, který vás provede alpskými šotolinami a Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním Evropou, který vás provede samotnými začátky cestování na motorce.

Obě knihy budou pokřtěny 9. 12. v baru Lokal Blok, Nám. 14. října 7213/10, 150 00 Praha 5-Smíchov. Akce začíná volně od 18. hodin setkáním s autory, v 19. hodin pak proběhne slavnostní dvojitý křest. Jeden z kmotrů bude Igor Brezovar, druhý zatím zůstává v tajnosti.
Na místě budou knihy přímo na prodej a autoři budou velmi rádi rozdávat autogramy.

O knihách:

Offroad Guide Michala Pertlíčka je ideální inspirací pro všechny dobrodružnější jezdce, kteří už mají projeté klikaté silnice alpských průsmyků a rádi by zkusili vyjet i mimo ně. Už nemusíte trávit dlouhé večery plánováním, autor to všechno udělal za vás! Stačí si jen pohodlně vybrat z patnácti tras, detailně popsaných tak, jak je projel sám Michal.


Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním Evropou Radka Fialy vám naopak nabízí myšlenku návratu k cestování za účelem každodenních soukromých objevů. Autor vás nebude vést po vyhlášených památkách dob minulých, nejnavštěvovanějších průsmycích Alp, ani oblíbených pobřežních silnicích středomoří. V celé knize najdete doporučení jen na jednu jedinou cestu - je hrozně rozbitá a má devět kilometrů. Ale pokud s cestováním začínáte, dá vám pár námětů, jak si celou věc užít, aniž byste půl roku dopředu ztráceli čas vybíráním té nejdoporučenější trasy, aby vám nic neuteklo.

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (9x):


TOPlist