WSBK Portimao – Pole position SBK má Giugliano, Ježek startuje třetí

Superstock 600 – závod

Je to neuvěřitelné, ale Toprak Razgatlioglu (Kawasaki Puccetti Racing) vyhrál také v Portugalsku a drží si tak stoprocentní úspěšnost, protože letos zatím ani jednou neprohrál. Do závodu na dvanáct kol startoval šestý z druhé řady, ale už v první zatáčce byl třetí a v nájezdu do druhého kola bojoval o první místo.

Lídr průběžného hodnocení Toprak Razgatlioglu nakonec závod na cílovou kameru vyhrál rozdílem 0,065 sekundy, když porazil Michaela Rinaldiho (San Carlo Team Italia Kawasaki) a Federica Caricasula (Pata Honda Junior Team). Čtvrtý jezdec v cíli Andrea Tucci (San Carlo Team Italia) ztratil na prvního jen 0,381 sekundy.

V průběžném hodnocení má nyní Toprak Razgatlioglu náskok 64 bodů a do konce sezony je třeba odjet tři závody. Blíž celkovému vítězství už ani snad být nemůže.