WSSP Silverstone - 2. kvalifikace

I ve třídě Supersport rozhodovali desetinky. O 0,006 sekundy zvítězil Muggeridge před Foretem.

Australský jezdec Karl Muggeridge zvítězil v kvalifikaci na závod Mistrovství Světa třídy Supersport, když jako konečný výsledek platí jeho včerejších 1:56,715. Muggeridge tak o 0,006 sekundy porazil továrního jezdce Yamahy Fabiena Foreta. Na třetím místě skončil Pere Riba jenž nastoupil na divokou krtu s motocyklem Kawasaki. Čtvrté místo patří Kevinu Curtainovi, který na páté odsunul druhého z jezdců týmu Gerreta a Ronalda Ten Kateových, tedy Australana Broc Parkese. Šestý se kvalifikoval Jürgen vd Goorbergh, zatímco na sedmém místě skončil Sebastian Charpentier. Osmý byl Lorenzo Lanzi, devátý Alessio Corradi a desátý další jezdec s divokou kartou, domácí borec Luke Quigley.

Aktuální výsledky z Mistrovství Světa Supersport na okruhu Silverstone naleznete v sekci VÝSLEDKY.