TZ Elit Grand Prix Racing Team

Thomasovi se skvěle povedl první kvalifikační den, když obsadil 6. místo.

TZ Elit Grand Prix Racing Team
Thomasovi vyšel již ranní volný trénink, ve kterém jeho čas 1’39,629 znamenal 7. místo. V kvalifikaci se Thomas dlouho pohyboval kolem 10. místa, ale v závěru se mu podařilo zrychlit. Časem o vteřinu rychlejším než ráno – 1’38,631 – obsadil Thomas výborné 6. místo. Na prvního A. Doviziosa ztrácí 0,9 vteřiny a na druhého v pořadí P. Nieta jen 0,35 vteřiny. Je to vůbec jeden z nejlepších kvalifikačních výsledků Thomase v MS.
Vašek Bittman se také v kvalifikaci oproti volnému tréninku zlepšil o 1 vteřinu a dobrým časem 1’41,136 obsadil 30. příčku. Na soupeře před sebou, kteří jsou stálými účastníky MS, neztrácí mnoho. Na 25. místo je to zhruba 0,5 vteřiny a na L. Peška, který je 19., 1,35 vteřiny. Vašek závodí na okruhu v Donigtonu poprvé v životě a trať se tedy teprve učí.
Věříme, že se našim pilotům bude dařit i zítra. Především Thomas má velkou šanci na výhodnou startovní pozici do nedělního závodu.
Na Thomasově motocyklu se pro zítřejší den provedou změny v nastavení převodů a elektroniky, na Vaškově motocyklu se provedly úpravy již před dnešním kvalifikačním tréninkem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist