Stuntriding na výstavě Motor Bike Expo ve Veroně

Uplynulý víkend uspořádali v italské Veroně Motor Bike Expo 2017, kde světoví výrobci motocyklů představili své nové stroje. Součástí této akce bylo soutěžní vystoupení jezdců stuntridingu, kde měla Česká republika zastoupení v podobě Martina Krátkého, Mirka Freye a Adama Peschela.

Výstaviště italské Verony patřilo už třetím rokem soutěži ve stuntridingu, což samozřejmě přilákalo spoustu fanoušků, kteří mohli sledovat um nejen zahraničních, ale také českých jezdců. V roce 2015 tuto soutěž vyhrál Martin Krátký a ten byl také velkým favoritem letošního ročníku. Dvoudenní soutěž proběhla v Areně, kde na dvacet profesionálních kaskadérů a akrobatů hodnotil čtyřnásobný světový šampion Chris Pfeiffer.

Třetí ročník nakonec vyhrál Dán Mike Jensen, který porazil Čecha Martina Krátkého a polského závodníka Pawla Karbownika. Další dva Češi Mirek Frey a Adam Peschel obsadili v pořadí šesté a sedmé místo.