Moriwaki testoval svůj stroj

Mamoru Moriwaki se svým týmem testoval na okruhu v Motegi svůj stroj. Za chladných podmínek zajel Tamaki Serizawa čas 1:57,4 (pomalejší jak Pere Riba v kvalifikaci na Grand Prix Pacifiku 2002, ale Serizava jel za opravdu neřívětivých podmínek)

Moriwaki testoval svůj stroj
Moriwaki Engineering Ltd. představilo tento týden na japonském okruhu Twin Ring v Motegi svůj stroj MD 211VF což je stroj s motorem Honda RC 211V v podvozku Moriwaki. S tímto strojem by se tým kolem Mamoru Moriwakiho měl v letošním roce zúčastnit na divokou kartu několika závodů Moto Grand Prix což by zároveň měla být jakási zkouška před oficiálním vstupem týmu Moriwaki Honda do Grand Prix jenž se odehraje v roce 2004.
Zmíněný test na okruhu v Motegi se konal ve společnosti továrních pilotů Hondy, kteří se připravují na domácí japonský šampionát. Pikantností testu bylo počasí, které se z ranních -3 °C nakonec změnilo na sice lepších, ale stále chladných 6 °C. Stroje MD 211VF testovali japonští jezdci Masao Okuno a Tamaki Serizawa.
"Vývoj nového motocyklu vyžaduje čas, úsilí a trpělivost", říkal po testování Tamaki Serizawa. "Nemám doposud žádnou zkušenost z jízdy na motocyklu jako je tento. Tento motocykl je opravdu hodně odlišný od superbiku, na kterém jsem zvyklý jezdit, zvláště síla motoru je jiná."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist