Martin Krátký byl druhý na Stunt Festival ve Wembley

Martin má letošek opět nabitý akcemi a minulý víkend zajel na Stunt Festival & Streetfighter Show do Londýnského Wembley.

Martin Krátký byl druhý na Stunt Festival ve Wembley

O víkendu se v Londýně před známým stadiónem Wembley konal Stunt Festival & Streetfighter Show, kterého se i letos zúčastnil Martin Krátký. Stejně jako loni ho doplnil další český jezdec Adam Peschel, který obsadil 1.místo v Drift Gymkhana (obhájil loňské vítězství) a pak ještě přidal 3.místo v hlavní soutěži Individual Freestyle, o které se dělil s francouzským jezdcem Julienem Welschem.

V sobotu byla na programu kvalifikace, ve které Martin skončil na třetím místě a o přední příčky bojoval i v nedělním finále. Jak celý víkend dopadl, nám řekne Martin.

Stejně jako v loňském roce kvalifikace určila finálovou patnáctku jezdců, ale body získané v kvalifikaci se nesčítají s body z finále. Takže jsem kvalifikaci odjel trochu volněji, ale i tak to stačilo na třetí místo. V průběhu finálových jízd to vypadlo, že posledních 5 jezdců pojede na mokru stejně jak minulý rok, ale nakonec se počasí umoudřilo a vysvitlo sluníčko. Moje finálová jízda se mi celkem povedla, až na jednu drobnou chybu, kdy jsem při jednom triku vjel do díry, ve které byl prach a podjelo mi přední kolo, naštěstí to nebyl žádný velký pád. Nakonec z toho bylo druhé místo, takže velká spokojenost. 

Na Stunt Festivalu v Londýně jsem byl letos potřetí. Poprvé jsem tady byl čtvrtý, loni třetí, letos druhý, tak asi bych měl přijet i příští rok. :)

      

Výsledky:

1. Guillaume Gleyo (Francie)
2. Martin Krátký (Česká republika)
3. Julien Welsch (Francie)
    Adam Peschel (Česká republika)
4. Hiroyuki Ogawa (Japonsko)
5. Lee Bowers (Anglie)

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist