Fortuna Gauloises Tech 3

Marco Melandri se dostává do formy, Norick Abe doplatil na pád svého soupeře.

Fortuna Gauloises Tech 3
Marco Melandri (6. místo)
Jsem zklamaný. Dnes vše vypadalo dobře, motocykl, pneumatiky, nastavení bylo dobré a já měl dobrý start. Udělal jsem však v prvním kole chybu a věděl jsem, že to bude těžké. Myslel jsem si, že bych mohl na začátku závodu zachytit Maxe a následovat jej, ale pak mě začala bolet má pravá paže a já nemohl dobře ovládat plyn a přední brzdu. Motocykl je lepší, ale pro Mugello budu potřebovat více síly.
Norick Abe (nedokončil - pád v prvním kole)
Jsem z toho trochu zklamaný. Neil Hodgson těsně před mým motocyklem prohrál kontrolu na svým strojem. Byl jsem u něj opravdu blízko, tak 50 centimetrů. Nebylo tam nic, čím bych mohl zabránit nehodě a vyhnou se mu. Takovéto věci se při závodech stávají, ale je těžké se s tím smířit.
Hervé Poncharal (šéf týmu Fortuna Gauloises Tech 3)
Myslím si, že je to nakonec stejně to nejlepší v co jsme mohli doufat. Marco možná mohl zůstat před Edwardsem, ale jeho pravá paže mu způsobila potíže. Bylo ale důležité dokončit závod. Naše časy byly dobré a tak začínáme vidět náš potenciál. Marco dnes opravdu porozuměl mnoha věcem. Škoda, že Norick nemohl dokončit celý závod, mohli jsme mít dva jezdce na dobrých pozicích.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist