Další oficiální prezentace

Po týmu Elit Grand Prix, který učinil svou oficiální prezentaci ve středu na pražské motocyklové výstavě, se představily při oficialitách další týmy. V Catalunyi se prezentovaly týmy Camel Pramac Pons a Telefonica MoviStar Honda.

Další oficiální prezentace
Včera se na okruhu Montmelo v katalánské Barcelony mimo jiné konaly dvě velké prezentace oficiálních týmů MotoGP. Těmito týmy byly dva tovární týmy japonské Hondy a sice Camel Pramac Pons a Telefonica MoviStar Honda.
"Jistě si můžete představit, že máme mnoho žádostí o sponzorství, ale věděli jsme, že MotoGP a Honda Pons je pro Camel ideální partnerství s velkým rodokmenem", říkal při prezentaci týmu Sita Ponse Viceprezident marketingu a prodeje firmy JT-International pan Roberto Zanni. Po odhalení strojů Honda RC 211V v krásné žluté barvě, které mimochodem učinil Valentino Rossi, pan Zanni dodal: "Když mi Sito řekl, že za tým budou jezdit Max a Tohru, byla to třešnička na vrcholu našeho dortu. Upřímně věřím, že budeme s těmito jezdci a v tomto týmu napadat vítězství v každém závodě a nakonec i samotný titul." Já jen dodám, že díky tomuto sponzorovi se bude muset velké množství fanoušku Maxe Biaggiho hodně rychle přeorientovat z ďábelské červené na uklidňující žlutou barvu.
Tak trochu ve stínu prezentace týmu Sita Ponse odezněla i prezentace týmu Fausta Gresiniho, tedy týmu Telefonica MoviStar Honda, který má za své jezdce muže jenž tohoto silného sponzora přinesl s sebou k tomuto týmu od továrny Suzuki. Tímto mužem je španělský pilot Sito Pons a druhým pilotem je japonský bývalý Mistr Světa třídy 250 ccm Daijiro Kato, který právě pod tímto sponzorem získal svůj prozatím jediný titul světového šampióna.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist