Spies & Lorenzo: Pozitivní den

Ben Spies a Jorge Lorenzo testovali své motocykly o objemu 1000 ccm během druhého dne testování poprvé na mokru a byli velmi spokojeni se svým jezdeckým tempem.

Spies & Lorenzo: Pozitivní den
Ben Spies zajel v dnešním dopoledni čas 2:01.285, tedy o 1.6 sekundy rychleji než on sám včera a o 0,5 sekundy rychleji než byl doposavadní nejlepší čas tohoto testování od Caseyho Stonera: "Den probíhal opravdu dobře i když nás trochu zastavil déšť. Ale nám se podařilo už do oběda stihnout odtestovat vše, co jsme měli v plánu, tedy včetně různých nastavení šasí a elektroniky a s nimi jsme byli spokojeni.", vysvětlovat Američan, který pak čekal v boxech, až déšť trochu přestane a druhou část dnešního testování znovu začal na úplně mokré trati.

"Ještě nikdy jsme nový motocykl o objemu 1000 ccm nejeli za mokra a na této trati jsem nikdy nejel ani na jiném motocyklu za mokra, takže bylo velmi dobré, zkusit si pár kol za těchto podmínek. A musím říci, měl jsem za deště docela dobrý pocit: od samého začátku, když bylo úplné mokro až po dobu, kdy trať začala usychat a klouzat. Zítra máme před sebou hodně práce, takže doufáme, že bude sucho.", ukončil hodnocení tovární pilot Yamahy Ben Spies.
Týmový kolega Jorge Lorenzo skončil v časové tabulce na konci dnešního dne jen 8/1000 za Spiesem: "Dnes se nám podařilo trochu zlepšit spojení mezi plynem a motorem, takže motocykl se stal klidnějším a lépe ovladatelnějším. Je to velký krok směrem dopředu v porovnání se včerejškem."

I Mallorčan byl s litrovou M1 poprvé na mokré dráze: "Byli jsme hodně rychlí a to je hodně pozitivní. Jsme velmi motivováni směrem dopředu, tedy ještě více náš motocykl zlepšit. Stihli jsme dokončit vše, co jsme chtěli testovat, takže to byl celkově velmi dobrý den".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist