Rossi úspěšně operován

Navzdory svým původním prohlášením, se nechal Valentino Rossi dnes v Cattolice operovat na svém zraněném rameni. Původní pondělní termín v Miláně byla totiž pouze finta na novináře.

Rossi úspěšně operován
Původní pondělní termín v Miláně byl pouze Rossiho fintou na novináře. Nováček u Ducati, Valentino Rossi, byl dnes operován dvě hodiny v nemocnici v Cattolice profesorem Giuseppem Porcellinim, specialistou na ramenní chirurgii. Už v pátek si totiž Rossi nechal odebrat krev, aby mohl být dnes operován.

Ital stráví nyní v nemocnici minimálně jednu noc. Zranění u Rossiho bylo způsobeno pádem 15. dubna při motokrossovém tréninku. Tehdy si devítinásobný šampion vykloubil rameno a natáhl ramenní vazy. Během sezóny si Rossi několikrát stěžoval na to, že zranění ramena mu způsobuje při závodění větší potíže, než jeho otevřená zlomenina nohy, kterou si způsobil při pádu během volného tréninku 5. června v Mugellu.


Dle profesora Giuseppe Porcelliniho by měla trvat rekonvalescence Rossiho 90 dní, ovšem samotný italský ex-šampion ji chce urychlit, neboť se chce zúčastnit únorových testů v Sepangu (1.-3.února) se svým novým motocyklem Ducati.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist