Pramac d´Antín MotoGP se představí doma

Tým Pramac d´Antín MotoGP s jezdci Alexem Hofmannem a Jose Luisem Cardosem se o tomto víkendu představí v domácí Grand Prix.

Pramac d´Antín MotoGP se představí doma
Domácí výzvě bude v Catalunyi tento víkend čelit tým Pramac d´Antín MotoGP, v jehož středu jsou německý pilot Alex Hofmann a Španěl Jose Luis Cardoso. S motocykly Ducati Desmosedici GP6 osazených do pneumatik Dunlop se pokusí dvojice jezdců přijmout výzvu svých soupeřů a získat co nejvíce bodů. Celý tým bývalého motocyklového závodníka Luse d´Antína je před domácím závodem velmi motivovaný a především připravený odevzdat maximum pro dosažení přívětivého výsledku, kterým by byly body od obou svých jezdců.
Luis d´Antín – šéf týmu
Jsme zpátky ve Španělsku. Naše ústředí je v Madridu, a tak tento víkend bude pro všechny v našem týmu velmi důležitý. Závodit doma zvyšuje naší motivaci, také máme španělského jezdce Jose Lusie Cardosa ze Sevilly. Budeme se snažit získat před našimi fanoušky a sponzory dobré výsledky hned od úvodního tréninku.
#66 Alex Hofmann
Catalunya je krásná dráha, je rychlá a docela podobná Mugellu. Má dlouhou rovinku. Obecně mohu říci, že se mi ten okruh líbí. Během IRTA testů jsme zde měli nějaké obtíže a proto budu usilovně pracovat na zlepšení nejen já, ale i celý tým. Jako vždy, tak i zde ve Španělsku se pokusím dát do této práce maximum a opravdu doufám, že se mi podaří získat další body do celkového pořadí šampionátu.
#30 Jose Lusi Cardoso
Jsem opravdu nadšený a především motivovaný. Vracíme se závodit do Španělska a tak právě zde bych rád získal nějaké body. Okruh Catalunya je okruhem, který znám opravdu dobře. Leží ve Španělsku, v rodné vlasti. S Ducati jsem zde během IRTA testů najezdil nějaké kilometry a to mi jistě pomůže. Doufám, že budu mít více štěstí než obvykle. Pro mě by bylo ohromné, kdyby se mi právě na tomto okruhu, před domácími fanoušky, podařilo získat první body.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist