imigrantské menšiny v ČR, podobně jako jsou v EU místa, kde už je

JEFFzx13 (489) napsal 19.08.2015 v 18:19

ja to nevidel ani v tv,takze vam vsem akorat tak zavidim

Marex (2570) napsal 18.08.2015 v 00:35-1

Krabbio: MGP i Moto2 byly o ničem. O tom žádná. Na GP jsem chodil,ale už je mi to milejší z gauče. Masové akce nevyhledávám. (Ale jsem rád, že Brno přilákalo hodně lidí, je to moc dobře.)

Krabbio (1002) napsal 17.08.2015 v 19:22

drx: jo jo byli jste kousek on nás Géčko bylo v klidu. Efko poloprázdné když to tento rok předělali. Jinak super závody. Příští rok jedu zas. A ti blbci co píšou že závody byly o ničem že dobře že nejeli tak o nich si myslím že na GP ještě nikdy nebyli. Všechny 3 dny byly super!!!

lukin86 (165) napsal 17.08.2015 v 14:02

Za sebe - bylo to zase letos moc fajn a vypadá, že bude i za rok

drx (45) napsal 17.08.2015 v 07:55

To Krabbio :

kit.hl (15) napsal 17.08.2015 v 00:11+1

Brno , ohlédnutí...
//kit-hl.rajce.idnes.cz/bwin_Grand_Prix_Ceske_republiky_2015_Nedele...skoro_bez_motorek...
//kit-hl.rajce.idnes.cz/bwin_Grand_Prix_Ceske_republiky_2015_SOBOTA_-_MIX/

Marex (2570) napsal 16.08.2015 v 22:49+1

Tak Kájo. Strč nohu do ledu, odpočiň si a ohol si tu nechutnou brembeřici (tohle na bradu fakt nepatří). Příští závod už by to mohlo být v pořádku a dostaneš šanci nám všem zavřít hubu.

1100Virago (3052) napsal 16.08.2015 v 22:08

Asenad: Trefné hodnocení Kornfeil potěšil, na to z jaké pozice startoval a jakou techniku měl k dispozici. Abraham jel spíše z povinnosti k domácímu publiku a vzhledem ke ztrátě kterou měl v polovině závodu jsem myslel, že to kolo přece jen dostane, ale nějak zabral a taktak to udržel. Víc se vzhledem k noze a málo najetým kolům v trénincích čekat nedalo. Hanika... škoda toho přerušení závodu - první kola nadějná, po restartu tragédie.

Asenad (268) napsal 16.08.2015 v 21:09

Hodnocení: Kornfiel za 1-2 Abraham za 3 zajel na co měl a nespadl. Hanika za 5

ullw (-277) napsal 16.08.2015 v 21:05

i když dal Vale 11cté pódium za sebou,tak to nestačí na první místo,mad-max -poraď jak ho tam znovu dostat,co kdyby jsi příště vypustil před závodem Jorgemu gumy,Markovi nemusíš dělat nic ,tomu dá příště Rossi kolo

TDM851 (4101) napsal 16.08.2015 v 21:00

Co Čech, to vlastenec. Hlavně ta přejícnost

marafzs600 (98) napsal 16.08.2015 v 20:48-1+1

Gratuluji Karlovi k dojetí celého závodu i přes zranění. jsou i jiní borci kteří to dokázali např.Márquez dojel ve Španělsku navzdory zlomenému prstu druhý.

VIZI (1420) napsal 16.08.2015 v 20:45

to se tady nedá ani číst co je to za hnůj !!!

vy máte furt pindy a kdo z vás tam byl ?? Plnou hubu kecu ale sedět u TV na gauči

miramara (1558) napsal 16.08.2015 v 20:44+1

Tak tady to zase žije

HoluB291 (136) napsal 16.08.2015 v 20:38

110virago
Stoner bol 2011 na tej honde (po neuspenej sezone s duknou) dost v laufu a šiel ako diabol

1100Virago (3052) napsal 16.08.2015 v 20:35+1

A v roce 2012 to dokázal Lorenzo a o rok dříve měl Stoner těch pódií v řadě dokonce 14!

1100Virago (3052) napsal 16.08.2015 v 20:31

Darmah 19:31: "Vale 10 pódií za sebou v jedné sezóně , dal to vůbec někdo ještě v historii Grand Prix ?"
Jistě, třeba vloni dal 10 pódií za sebou v jedné sezóně Marquez. A desetkrát to bylo ještě k tomu první místo