GP Británie - MotoGP

Královská kubatura se v britském Doningtonu stala kořistí mladíka Casey Stonera.

GP Británie - MotoGP
Australan Casey Stoner zvyšuje svůj náskok na čele celkové klasifikace, když dnes vítězí v dalším závodě třídy MotoGP. V britském Doningtonu poráží Stoner o 11,768 Colina Edwards, za kterým dojíždí o dalších 3,910 sekundy třetí Chris Vermeulen.
Na čtvrtém místě skončil Valentino Rossi, který tak v letošním roce opět nedokázal čelit zdrcujícímu ataku australského mladíka. Na pátém místě dojel Američan John Hopkins, který se z této pozici mohl radovat i díky havárii dobře jedoucího Lorise Capirossiho. Šesté místo vybojoval Randy de Puniet, sedmé nestárnoucí Alex Barros, osmé kamenný Daniel Pedrosa, o němž je známé, že s vodou není zrovna velký kamarád. Deváté místo vybojoval Němec Alex Hofmann a desáté Ital Marco Melandri.
Na jedenáctém místě přijel Australan Anthony West, který tak prožil skvělou premiéru i přes pád v počátku závodu. Dvanáctý skončil Toni Elías, třináctý Kurtis Roberts, čtrnáctý Shinya Nakano a patnáctý Makoto Tamada.
Na čele šampionátu si Casey Stoner (165 bodů) zvýšil svůj náskok na druhého Valentina Rossiho (139), třetí je stále Dany Pedrosa (106).

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist