Cardion AB Motoracing - Catalunya (1)

Tisková zpráva týmu Cardion AB Motoracing odhalila příčinu nedokončené kvalifikace Jakuba Smrže - ulomené kolečko v převodovce.

Cardion AB Motoracing - Catalunya (1)
Karel Abraham
24. místo ( čas 2.00, 448 sec)

„Hned ráno bylo hodně teplo. V prvních kolech jsem zajížděl, ale hned potom jsem si už hledal správnou stopu. V posledních kolech už byly časy hodně dobré a v tom úplně posledním jsem si zajel rekord. To mě dostalo na 22. pozici ve volném tréninku. Do kvalifikace se počasí hodně změnilo. V prvních kolech trošku pršelo, proto se nedalo jet úplně naplno. Zajel jsem 24. pozici a pak začalo hustě pršet. Nečekal jsem, že to bude tolik klouzat. Celá trať je hodně pogumovaná od formulí, které tady jeli nedávno. Proto jsem v předposlední zatáčce spadl. Celý trénink už samozřejmě skončil na stejných pozicích.”
Jakub Smrž
14.místo ( čas 1.49,066 sec)

„Volný trénink byl celkem vydařený, v posledním kole jsem zajel své nejrychlejší kolo, které mě zařadilo na 7.místo. Schválně jsme ale nechali starší zadní pneumatiku a v mém nejlepším kole měla odjeto 16 kol. Kvalifikace nebyla tolik vydařená, objel jsem totiž jen pár kol, než jsem musel odstoupit kvůli ulomenému kolečku v převodovce. Dost mě to mrzí, že jsem nestihl zajet žádné rychlé kolo, ale nedá se nic dělat, na druhou stranu lepší dnes, než aby se to stalo v neděli při závodě. Zítra mám co dohánět, tak snad bude hezky, abych mohl vylepšit prozatímní 14. místo.”

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist