Abrahamův výkon v úvodních trénincích ovlivnilo počasí

Až šestnácté místo obsadil český motocyklový závodník Karel Abraham v součtu časů z obou měřených tréninků, kterými byla na okruhu v Mugellu zahájena Velká cena Itálie.

Abrahamův výkon v úvodních trénincích ovlivnilo počasí
„Dneska to bylo špatné pro všechny, hlavně kvůli odpolednímu dešti. Dopoledne jsme měli problémy s nastavením předku, který mi klouzal a odpoledne jsme skoro nevyjeli,“ řekl Karel Abraham, jenž v prvním měřeném tréninku zajel čas 1:51,876 a na nejrychlejšího Marca Simoncelliho ztratil 2,889 sekundy.

Druhý trénink ovlivnilo nepříznivé počasí, které zapříčinilo, že český motocyklový závodník odjel pouhá dvě měřená kola a se ztrátou 9,062 sekundy obsadil šesté místo.

„Sucho bylo posledních pět minut tréninku. Ti, co vyjeli včas, ještě stihli něco odjezdit, já jsem byl na trati pár minut. Je to škoda, protože jsme potřebovali vychytat na motorce pár věcí,“ dodal.

Velká cena Itálie zítra pokračuje třetím měřeným tréninkem a kvalifikací, v níž by český motocyklový závodník určitě rád navázal na výkony z předchozích kvalifikačních tréninků, ve kterých obsadil šesté, respektive sedmé místo.Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist