Mistrovství Evropy 2007

Ve španělské Cartageně skončilo letošní Mistrovství Evropy, postupný úpadek tohoto šampionátu opět potvrdilo pořadí jezdců v cíli, když pouze třída 125 ccm měla v cíli tolik jezdců, aby pokryla celou bodovanou patnáctku.

Mistrovství Evropy 2007
125 GP - závod
  1.- Luke Mossey (GBR-Aprilia)
  2.- Daniel Saez Tomas (SPA-Aprilia)
  3.- Julian Miralles (SPA-Aprilia)
  4.- Angel Rodriguez (SPA-Aprilia)
  5.- Nico Vivarelli (ITA-Honda)
  6.- Valentin Debise (FRA-Honda)
  7.- Michele Conti (ITA-Honda)
  8.- Eric Hübsch (GER-Aprilia)
  9.- Sturla Bor Fagerhaug (HOL-Honda)
10.- Sebastian Kreuziger (GER-Aprilia)
11.- Alen Gyorfi (HUN-Aprilia)
12.- Gabriele Gnani (ITA-Gnani)
13.- Lukáš Šembera (CZE-Honda)
14.- Rosa Ros Ferrandez (SPA-Aprilia)
15.- Julio Palao Munoz (SPA-Aprilia)
125 GP – celkové pořadí
  1.- Alen Gyorfi (HUN-Aprilia) 71 bodů
  2.- Gabriele Gnani (ITA-Gnani) 64
  3.- Michele Conti (ITA-Honda) 62
  4.- Nico Vivarelli (ITA-Honda) 60
  5.- Tobias Siegert (GER-Aprilia) 29
  6.- Yannick Freymond (SWI-Honda) 27
  7.- Julian Miralles (SPA-Aprilia) 27
  8.- Lukáš Šembera (CZE-Honda) 26
  9.- Ferruccio Lamborghini (ITA-Aprilia) 25
10.- Luke Mossey (GBR-APRILIA) 25
-------------------
15.- Jakub Kornfeil (CZE-Honda) 18
30.- Andrea Taušková (CZE-Honda) 5
35.- Karel Pešek (CZE-Honda) 4
37.- Karel Májek (CZE-FGR) 3
250 GP - závod
  1.- Toby Markham (GBR-Yamaha)
  2.- Joshua Sommer (GER-Honda)
  3.- Hans Smees (HOL-Aprilia)
  4.- Thomas Walther (GER-Honda)
  5.- Omar Menghi (ITA-Aprilia)
  6.- Jan Roelofs (HOL-Honda)
  7.- Oliver Kohlinger (GER-Honda)
  8.- Marco Petrini (ITA-Honda)
  9.- Alvaro Molina (SPA-Aprilia)
10.- Lee Dickinson (GBR-Honda)
11.- Henrik Voit (GER-Aprilia)
12.- Luke Lawrence (GBR-Aprilia)
13.- Roger Heierli (SWI-Honda)
250 GP – celkové pořadí
  1.- Alvaro Molina (SPA-Aprilia) 82
  2.- Marco Petrini (ITA-Honda) 81
  3.- Hans Smees (HOL-Aprilia) 77
  4.- Toby Markham (GBR-Yamaha) 56
  5.- Omar Menghi (ITA-Aprilia) 51
  6.- Oliver Kohlinger (GER-Honda) 38
  7.- Joshua Sommer (GER-Honda) 36
  8.- Thomas Walther (GER-Honda) 35
  9.- Jan Roelofs (HOL-Honda) 28
10.- Fredrik Watz (SWE-ISR 250) 25
-------------------
21.- Jiří Mayer (CZE-Honda) 7
Supersport - závod
  1.- Fabrizio Pellizzon (ITA-Triumph)
  2.- David Perret (ITA-Honda)
  3.- Diego Giugovaz (ITA-Kawasaki)
  4.- Guglielmo Tarrizzo (ITA-Honda)
  5.- Danilo Marrancone (ITA-Yamaha)
  6.- Michal Filla (CZE-Honda)
  7.- Manuel Tirado Martin (SPA-Yamaha)
  8.- Mattia Roncoroni (ITA-Yamaha)
  9.- Valentin Azcona Zapico (SPA-Honda)
10.- Bostjan Pintar (SLO-Yamaha)
11.- Daniel Kubberöd (HOL-Honda)
12.- Loris Valjan (CRO-Yamaha)
13.- Jiří Brož (CZE-Kawasaki)
14.- Oleg Pozdeneev (RUS-Yamaha)
Supersport – celkové pořadí
  1.- Guglielmo Tarizzo (ITA-Honda) 71
  2.- Danilo Marrancone (ITA-Yamaha) 70
  3.- Michal Filla (CZE-Yamaha/Honda) 59
  4.- Radek Rous (CZE-Yamaha) 53
  5.- Loris Valjan (CRO-Yamaha) 34
  6.- Nicklas Cajback (SWE-Honda) 32
  7.- Diego Giugovaz (ITA-Triumph/Kawasaki) 32
  8.- Mattia Roncoroni (ITA-Yamaha) 31
  9.- Daniel Kubberöd (NOR-Honda) 30
10.- Bostjan Pintar (SLO-Yamaha) 27
-----------------------
13.- Václav Bittman (CZE-Honda) 21
23.- Jiří Brož (CZE-Kawasaki) 9
26.- Ondřej Ježek (CZE-Kawasaki) 6
Stocksport 600 - závod
  1.- Helge Spjeldnes (NOR-Yamaha)
  2.- Sergio Ballestreros (SPA-Suzuki)
  3.- Fabio Menghi (ITA-Yamaha)
  4.- Andrea Masoni (ITA-Triumph)
  5.- Antonio Capel (SPA-Yamaha)
  6.- Igor Kaláb (CZE-Yamaha)
  7.- Erik Tor Plassen (NOR-Suzuki)
  8.- Manuel A. Monto (SPA-Yamaha)
  9.- Andrzej Chmielevski (POL-Suzuki)
10.- Andre Dizerens (NOR-Yamaha)
11.- Olmo Spigariol (ITA-Yamaha)
Stocksport 600 – celkové pořadí
  1.- Helge Spjeldnes (NOR-Yamaha) 80
  2.- Olmo Spigariol (ITA-Yamaha) 57
  3.- Michele Casadei (RSM-Yamaha) 47
  4.- Fabrizio Pellizzon (ITA-Triumph) 45
  5.- Andrzej Chmielevski (POL-Suzuki) 42
  6.- Fabio Menghi (ITA-Yamaha) 31
  7.- Daniele Veghini (ITA-Triumph) 25
  8.- Danilo Petrucci (ITA-Yamaha) 25
  9.- Igor Kalab (CZE-Yamaha) 25
10.- Sergio Ballestreros (SPA-Suzuki) 20
-------------------------
14.- Patrik Vostárek (CZE-Honda) 16
22.- Pavel Ouda (CZE-Honda) 10
31.- Michal Drobný (CZE-Yamaha 7
36.- Tomáš Holubec (CZE-Yamaha 5
42.- Michal Dokoupil (CZE-Honda) 1
UEM Cup Stocksport 1000 - závod
  1.- Bernat Mas Martinez (SPA-Yamaha)
  2.- Pawel Szkopek (POL-Yamaha)
  3.- Carl Berthelsen (NOR-Suzuki)
  4.- Francisco Oliver Pla (SPA-Yamaha)
  5.- Jose Manuel Lopez Gimenez (SPA-Yamaha)
  6.- Matteo Castellani (RSM-Yamaha)
  7.- Bostjan Skubic (SLO-Yamaha)
  8.- Bartolomiej Wiczynski (POL-Suzuki)
  9.- Ionel Petru Pascola (ROM-Yamaha)
10.- Adam Badziak (POL-Suzuki)
UEM Cup Stocksport 1000 – celkové pořadí
  1.- Fabrizio Pellizzon (ITA-Ducati) 95
  2.- Boštjan Skubic (SLO-Yamaha) 51
  3.- Pavel Szkopek (POL-Yamaha) 47
  4.- Bartolomiey Wiczynski (POL-Suzuki) 44
  5.- Adam Badziak (POL-Suzuki) 39
  6.- Francisco J.Oliver (SPA-Yamaha) 37
  7.- Matteo Castellani (RSM-Yamaha) 34
  8.- Bernat Mas Martinez (SPA-Yamaha) 25
  9.- Mark Aithchison (AUS-Suzuki) 25
10.- Nicolai Sorensen (DAN-Ducati) 25
---------------------------
13.- Petr Čermák (CZE-Yamaha) 16
26.- Kamil Holáň (CZE-Yamaha) 7
28.- Ivo Duchoň (CZE-Suzuki) 6

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist