Do Brna v plném složení

Královéhradecký tým Intermoto Czech se připravuje na brněnský závod Alpe Adria a Mezinárodní Mistrovství ČR, kam míří se všemi svými silničními jezdci.

Do Brna v plném složení
Motocyklový tým Intermoto Czech, permanentní účastník Mistrovství světa supersport, se připravuje na víkendové závody šampionátu Alpe Adria jehož součástí je i závod domácího Mezinárodního Mistrovství ČR. Na brněnském okruhu se tým pánů Kubíčka a Látra představí ve svém plném složení, tedy i s nově založenou juniorskou divizí.
V závodě třídy Superstock 600 bude barvy týmu hájil Patrik Vostárek, pro kterého bude brněnský závod testem před blížícím se závodem Mistrovství Evropy Superstock 600, jenž se na stejném místě pojede o tři týdny později. Se stejným cílem, tedy s cílem dokonalé přípravy strojů pro brněnský víkend WSBK, nastoupí v sobotu a v neděli do seriálu Alpe Adria Supersport William de Angelis a Mathieu Lagrive. Ovšem nebude to pouze tato dvojice, která bude v supersportech hájit modro-bílo-červené barvy největší české čtyřtaktní formace. S motocykly Honda CBR 600RR totiž nastoupí za Intermoto také Michal Vecko a Tomáš Mikšovský, kteří se pokusí týmu zajistit úspěch v republikovém šampionátu této třídy.
Závod 125 GP bude mít na startu poprvé hned trojici jezdců týmu Intermoto Czech. Vedle zkušeného Oldřicha Podlipného to budou mladíci Karel Pešek (mladší bratr Lukáše) a David Látr (syn jednoho z majitelů týmu). Oba mladí jezdci jsou nováčky, zatímco Karel Pešek je nováčkem v Intermotu, David Látr je nováčkem na „dospělém“ motocyklu. Intermoto Czech angažováním této jezdecké dvojice spustilo další projekt, jehož základem je podpora mladým jezdcům. Řízením celého projektu byli pověření zkušení pánové Pešek a Zubatý.
Zveme tímto všechny motocyklové fanoušky na brněnský Autodrom, kde se o nadcházejícím víkendu odehrají zajímavé závody, jenž by měli být jedněmi z nejlépe obsazených závodů dosavadní historie Alpsko-jadranského šampionátu. Přijeďte podpořit své favority, přijeďte podpořit Intermoto!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist