V Pacově začíná mistrovství ČR v motokrosu

# 1 Jiří ČEPELÁK (ČR,Osička MX TEAM,Yamaha)–mistr ČR 2010

1) Jak jste trávil zimní přestávku?
2) Za který tým a na jakém stroji budete letos závodit?
3) Máte letos za sebou už nějaké závody?
4) Jaký je váš momentální zdravotní stav?
5) Vítáte skutečnost, že v letošním seriálu jednotlivců přibyl ještě sedmý závod?
6) Je výhodné, že domácí šampionát startuje o měsíc později než obvykle?
7) S jakou náladou a formou vstupujete do letošní sezóny?
8) Co očekáváte od zahajovacího podniku v Pacově?
9) Jaký program letos kromě českého šampionátu plánujete?
1) Moje zimní přestávka probíhala stejně jako každý rok – do konce listopadu volno a potom start zimní přípravy. To znamená posilovna, běhání, od začátku února ježdění na motorce.
2) Zůstávám v Osička MX teamu a pojedu na motocyklu Yamaha 450F. S týmem jsem byl loni spokojený, tým byl spokojený se mnou, takže nic nebránilo v domluvě i na letošní sezónu.
3) Startoval jsem v mistrovství Itálie, kde jsem nejlépe skončil na sedmnáctém místě. V závodech švýcarského šampionátu jsem dojel čtvrtý a šestý.
4) Zdravotně jsem O.K.
5) Určitě je to dobře. Stejně každý závodí od března do října, takže možnost jet víc kvalitních závodů určitě uvítá.
6) Jak se to vezme. Letos se sice nemuselo začínat jezdit na motorce tak brzy, ale vzhledem k mé účasti v italských závodech jsem se tomu stejně nevyhnul. Takže teď mi to přijde celkem dlouhé.
7) Doufám, že jsem v dobré formě! O náladě to platí určitě. Rád bych letos opět bojoval o titul, ale vzhledem k velké konkurenci nejen českých jezdců to bude velmi obtížné.
8) Pacovští jsou zkušenými pořadateli. Jejich závod je vždy perfektně připravený, k tomu skvělá divácká kulisa. Víc si přát už asi nejde.
9) Mistrovství Švýcarska, dva závody mistrovství Německa a pár volných závodů.