Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (1999)

Vlastník TitusSK
Vloženo 27.4.2015
Aktualizováno 3.3.2018

Je to pohodová motorka pre vychutnávanie si pokojnej a pohodlnej jazdy.

První dojmy - Pohodové sedenie ako v kresle, nohy na plotniach, nízke ťažisko, pocit maximálnej vlády nad strojov, celkom pekný krúťák, úžasný klasický vzdľad a nádherný bublavý zvuk to sú vnemy ktoré ti tento stroj privodí hneď pri prvom zvezení.

Motorku bych doporučil pro - Je to motorka pre každého pohodára. Je tak ovládateľná, že je dobrá aj pre začiatočníka, prípadne aj pre ženu lebo má veľmi nízko ťažisko a jej váha je vynikajúco zvládateľná.

Doplňky na motorce - Kožené brašne, rolka v predu, opierka pe spolujazdca, ladený výfuk, padáky, prídavné predné svetlomety

Toto je moj prvý chopper po sérii endúr. Chcel som to proste skúsiť (však aj už mám svoje kilá a vek) a vyskakovanie na enduro už asi nebude to čo by som robil bez väčších problémov. Aj manipolácia je veľmi pohodlná. Áno, je to úplne iný spôsob jazdy a aj iná filozofia, ale mňa to chyilo.
Ten motoj nemá tie výkony ale zas si nádherne buble viac sa kochám okolím.
Motorka je veľmi pohodlná na jazdu, ovládanie a sedenie ako v kresle. Nízke ťažisko umožňuje úžasnú ovládateľnosť. Krútiaci moment je celkom fajn, len niekedy si predsa len zaspomínam pri výjazde z dedeny na výkon mojej predzhádzajúcej motorky (mala skoro dvojnásobný objem).
Je to nádherná karburátorová klasika so všetkým čo k tomu patrí. Samozrejme že pri studenom štarte použijete sytič, ale máte pocit, že máte motorku úplne pod kontrolou. Brzdy by mohli byť trošlu ostrejšie ale keď prihliadnem na rýchlosti ktoré tomuto stroju pasujú je to v pohode.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 03.03.18 v 16:02 10b.

Srbo
Srbo napsal 02.12.15 v 20:32 9b.

Nádherný stroj, jenom se zeptam, laufy origo?

SonyLee
SonyLee napsal 04.05.15 v 12:18 10b.

Nádhernej Drag spousty pohodovejch kiláků přeju

Boža
Boža napsal 28.04.15 v 20:45 10b.

Je to prostě paráda přeji pohodu v sedle za 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 27.04.15 v 20:36 10b.

Parádní strojovna.